Zamknij
REKLAMA

Wakacje last minute. 3 najlepsze kierunki

14:41, 02.07.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Na rezerwację wczasów jeszcze nie jest za późno. Przedstawiamy listę 3 najciekawszych kierunków, do których można pojechać dzięki ofertom last minute.

  1. Wakacje w Turcji – na styku dwóch kultur
  2. Wczasy we Włoszech – podróż po wszystkich epokach
  3. Poczuj egipski klimat z biurem podróży

Lato – a wraz z nim sezon urlopowy – rozpoczęło się już na dobre. Dla zapominalskich to ostatni moment, by zarezerwować wycieczkę i uniknąć spędzenia letniego wypoczynku w mieście. Na szczęście nawet wykupując wczasy na ostatnią chwilę możemy przebierać w ciekawych okazjach, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Co ważne, oferty typu last minute są znacznie tańsze od tych, które pojawiają się na długo przed rozpoczęciem turnusu. Jakie destynacje mogą wybrać osoby rezerwujące teraz miejsca na letni wypoczynek? Które kierunki są najbardziej godne uwagi?

Wakacje w Turcji – na styku dwóch kultur

Turcja to kraj, w których od tysięcy lat stykają się cywilizacje wschodu i zachodu. Widać to przede wszystkim w tutejszych zabytkach, wśród których znajdziemy zarówno ruiny starożytnych greckich i rzymskich miast, jak i kościoły z czasów bizantyjskich i bogactwo zapierającej dech w piersiach, monumentalnej islamskiej architektury. Wakacje w Turcji to jednak nie tylko podziwianie zabytków. Tutejszy, śródziemnomorski klimat naprawdę sprzyja wypoczynkowi, a na rajskich plażach właściwie przez cały rok utrzymują się doskonałe warunki do pływania i kąpieli słonecznych.

Wczasy we Włoszech – podróż po wszystkich epokach

Włochy, wraz z Grecją, od dawna są uznawane za kolebkę europejskiej cywilizacji. Tutejsze zabytki to doskonały materiał na lekcję historii architektury. Najstarsze z nich pochodzą z okresu starożytnego Rzymu i stanowią doskonały przykład tego, jak wówczas wyglądało budownictwo. Na Półwyspie Apenińskim nie brakuje też zabytków pochodzących z innych czasów: średniowiecza, renesansu i późniejszych okresów. To, w połączeniu ze wspaniałą kuchnią i ciepłym klimatem, czyni ten kraj idealnym wyborem na wczasy.

Poczuj egipski klimat z biurem podróży

Sporym zainteresowaniem wśród klientów biur podróży cieszą się także wakacje w Egipcie. Tutejsze kurorty słyną z doskonałych warunków do nurkowania i uprawiania innych sportów wodnych, chociaż klimat tego kraju i temperaturę morza docenią też ci, którzy swój urlop wolą spędzać bardziej leniwie. Wykupując wycieczkę na https://dreamtours.pl/wakacje/egipt, możemy też liczyć na obcowanie z jednymi z najważniejszych zabytków światowej architektury – przede wszystkim słynnymi piramidami oraz towarzyszącymi im budowlami, takimi jak posąg Sfinksa.

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone