Zamknij
REKLAMA

Jakie zaproszenia przygotować na wymarzony ślub w stylu boho?

15:35, 04.07.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Narzeczeni w poszukiwaniu ślubnych inspiracji często trafiają na aranżacje nawiązujące do natury. Motywy roślinne mają wielu zwolenników, a wiele par decyduje się zorganizować swoje wesele właśnie w tym modnym stylu. Jakie zaproszenia przygotować na wymarzony ślub w stylu boho?

Na co zwrócić uwagę, wybierając zaproszenia ślubne?

Zaproszenia, które para młoda wręcza gościom, powinny swoim charakterem nawiązywać do stylu uroczystości. Równie ważna, co wzór, jest estetyka ich wykonania. Wysokiej jakości bilety są drukowane na szlachetnym papierze o gramaturze co najmniej 200 g/m2. Najlepiej prezentują się zaproszenia bigowane, czyli takie, których zagięcia zostały wykonane maszynowo.


Jakie zaproszenia na ślub w stylu boho?

Boho to nawiązanie do wolności i natury, dlatego bilety w tym stylu powinny mieć nadrukowane motywy kwiatowe lub roślinne. Kwiaty umieszczone na zaproszeniu mogą zostać dodane do bukietu panny młodej. Kompozycje florystyczne z zaproszeń będą także pięknie się prezentowały, jeśli zostaną umieszczone w wazonach na sali weselnej. Tradycyjne, składane zaproszenia ślubne ze zdjęciem i sznurkiem to urocze połączenie klasyki i nowoczesności, po które chętnie sięgają pary organizujące ślub w stylu boho. Umieszczenie zdjęcia narzeczonych na zaproszeniu jest świetnym przykładem na przełamanie ślubnej konwencji. Dla wielu członków rodziny taki bilet będzie cenną pamiątką. Styl boho doskonale łączy się z motywami ekologicznymi. Przyszła para młoda, która czuje się związana z naturą lub organizuje ślub w plenerze, może sięgnąć po eko zaproszenia. Połączenie naturalnej podkładki i wysokiej jakości papieru tworzy niezwykły bilet wizytowy. Florystyczne motywy i elegancka czcionka sprawiają, że zaproszenie doskonale wyraża klimat nadchodzącej uroczystości.

Wybór odpowiedniego zaproszenia na ślub i przyjęcie weselne to ważne zadanie. Narzeczeni, którzy określili motyw przewodni i organizują uroczystość w stylu boho, mogą zdecydować się na zaproszenia z motywem roślinnym i sznurkiem lub bilety w stylu eco.

Użyte w tekście zdjęcia to zaproszenia ślubne pochodzące ze strony z-milosci.pl

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone