Zamknij
REKLAMA

„Proroctwo, które można wypełnić” – książka ks. Dominika Chmielewskiego, którą warto przeczytać

11:59, 10.07.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Ks Dominik Chmielewski to polski duszpasterz, który przez blisko 15 lat trenował sztuki walki. Przełomowym momentem w jego życiu była pielgrzymka do Medjugorie, podczas której zaszła w nim duchowa przemiana – zdecydował się na wstąpienie do zakonu salezjanów oraz całkowite poświęcenie swojego życia Matce Bożej.

Owocem jego działań są książki, z których treścią powinna zapoznać się każda wierząca osoba poszukująca odpowiedzi na wiele nurtujących ją pytań.

Od sztuk walki do Wojownika Maryi – ks Dominik Chmielewski i jego historia

Ks Dominik Chmielewski urodził się w 1973 r. w Bydgoszczy. Już samym jego narodzinom towarzyszył cud. Podczas ciąży lekarze poinformowali jego matkę, że dziecko najprawdopodobniej nie przeżyje porodu – jego szyja była ściśle owinięta pępowiną. Matka przyszłego księdza poprosiła wtedy Maryję, aby ta ocaliła życie jej nienarodzonego syna, który w podzięce będzie jej służył. W czasie porodu pępowina pękła i dziecko przyszło na świat w pełni zdrowe.

Ks Dominik Chmielewski pochodził z bardzo religijnej i oddanej Bogu rodziny. Regularnie przystępował do spowiedzi, brał udział we mszy św. oraz uczestniczył w życiu kościoła. Jego pasją od dziecka były także sztuki walki, w których dzięki swojemu zaangażowaniu wkrótce osiągnął mistrzostwo. W wieku 21 lat został dyrektorem ds. karate w Polskim Związku Sztuk Walki w Bydgoszczy. Oprócz doskonalenia swoich umiejętności przyszły ksiądz szkolił także innych ludzi w bojowej odmianie karate oraz planował wyjechać do Japonii, aby tam móc trenować pod okiem wielkich mistrzów.

Kluczowym momentem w życiu ks. Dominika Chmielewskiego była pielgrzymka do Medjugorie, podczas której uczestniczył w jednym z Objawień Maryjnych. Udział w tym niezwykłym, duchowym wydarzeniu pozwolił mu doznać prawdziwej łaski i poczuć bliskość Matki Bożej. Po powrocie do Polski zdecydował się poświęcić swoje życie kościołowi wstępując do zakonu salezjanów, w którym pozostaje po dziś dzień.

Twórczość ks. Dominika Chmielewskiego – książka „Proroctwo, które można wypełnić”

Osoby zainteresowane objawieniami maryjnymi oraz rolą Polski w zbawieniu świata powinny zapoznać się z książką ks. Dominika Chmielewskiego pt. „Proroctwo, które można wypełnić”. Publikacja zawiera szereg wywiadów poświęconych ważnym proroctwom, według których nasz kraj posiada niezwykle istotną misję do wypełnienia.

W publikacji znaleźć można wywiady z wielkimi duchowymi przewodnikami i świadkami Chrystusa, którzy w oparciu o proroctwa Maryi starają się odczytać rolę naszego kraju we współczesnym świecie oraz zadania, jakie stoją przed wszystkimi wierzącymi Polakami. Rozmowy opierają się o bardziej i mniej znane proroctwa Matki Bożej, przekazane nam przez św. siostrę Faustynę Kowalską, prymasa Hlonda oraz Teresę Neumann.

Polski ks. Dominik Chmielewski napisał książkę w oparciu o film „Proroctwo”, który można obejrzeć w Internecie. Po publikację powinny sięgnąć zarówno osoby, które widziały już ten obraz, jak i te, które jeszcze nie miały z nim styczności. Wersja drukowana zawiera bowiem fragmenty rozmów z bohaterami „Proroctwa”, które ze względów czasowych nie znalazły się w wersji video.

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (1)

na klocana kloca

2 1

kartki nadają się jako podkład do wc , lepiej splywa i nie brudzi muszli 14:37, 13.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone