Zamknij
REKLAMA

Koszulki z nadrukami, czyli sposób na wyróżnienie się na ulicy

00:00, 13.07.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Dla wielu osób ubieranie się pozwala wyrazić swój styl i wyróżnić się na ulicy. Dostrzegają to projektanci i producenci odzieży i coraz częściej można spotkać się z ciekawymi produktami, które bez zbędnego wyzywającego wyglądu pozwalają znacznie wyróżnić się wśród tłumu ludzi ubranych w taki sam sposób. Jedną z takich możliwości jest zakup koszulek z nadrukiem. Jakie produkty tego typu można znaleźć w ofercie sklepów?

Koszulki z nadrukiem – co można nimi wyrazić?

Koszulki z nadrukami w sklepach internetowych zazwyczaj podzielone są na różne kategorie. Bardzo popularne są te, które mają zabawne sentencje czy grafiki nadrukowane na froncie lub tyle. Mogą one nawiązywać np. do zawodu wykonywanego przez osobę noszącą ubranie, a także wskazywać, że jest ona już „zajęta” czy też mówić o tym, jak świetną babcią/dziadkiem, czy też rodzicem jest. Z uwagi na taką tematykę, koszulki z nadrukami bardzo chętnie wybierane są na prezenty, ale też na ich zakup decydują się osoby, które same chcą podkreślić i wyrazić swój styl czy nawet poglądy. Koszulka z nadrukiem może też nawiązywać do pasji osoby ją noszącej np. do biegania czy do gotowania. Możliwości jest naprawdę dużo, a często też można zamówić koszulkę z indywidualnym nadrukiem. Więcej na ten temat można przeczytać między innymi w artykule Koszulki z nadrukiem – moda z przesłaniem.

Jak powstaje nadruk na koszulce?

Nadruki na koszulkach powstają w różnych technikach. Zazwyczaj dobierane są one tak, aby grafika czy napis jak najlepiej prezentowały się na konkretnym rodzaju materiału. Sklep z koszulkami – koszulkowy.pl w swojej ofercie ma ubrania z nadrukami wykonywanymi różnymi metodami. Do najczęściej stosowanych zalicza się między innymi:

  • sitodruk;

  • druk cyfrowy;

  • termotransfer;

  • sublimację;

  • folię flex.

Co ciekawe można też zamówić ubrania z haftem np. logo firmy czy niewielką grafiką. Haft jest często stosowany do ozdabiania odzieży firmowej.

Jaką koszulkę z nadrukiem wybrać?

Przy wyborze produktów z nadrukami warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych kwestii. Oczywiście duże znaczenie ma styl, w jakim wykonany jest napis czy grafika oraz ich treść. Trzeba jednak pamiętać również o tym, żeby zwrócić uwagę na jakość wykonania koszulki. Przede wszystkim należy zapoznać się ze składem jakościowym tkaniny czy dzianiny, z jakiej wykonane jest ubranie, i na jakiej wykonuje się nadruk. Jest to bardzo ważne, gdyż często tańsze ubrania z nadrukami są wykonywane na gorszej jakościowo tkaninie. Dobre materiały potrafią wytrzymać kilkadziesiąt cykli prania bez uszczerbku na wyglądzie. Kolejną kwestią jest wygląd nadruku i sposób jego naniesienia na materiał. Obecnie jedną z najpopularniejszych stają się nadruki cyfrowe, jednak również i inne wyżej wymienione metody nanoszenia napisów czy grafik na ubrania dają bardzo ciekawe i trwałe efekty.

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (1)

POlka85POlka85

2 0

prawdziwy meżczyzna nie potrzebuje sie wyrużnać zadnym wydrukiem przez korporacyjnych projektantów by mieć taki idiotyczny napis, nie musi sie chwalić że ma np duże genitalia co oni jeszcze wymyślą . 21:37, 13.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone