Zamknij
REKLAMA

SPECJALNA OFERTA CREDO. Nagrobek granitowy 500 zł taniej

00:00, 06.08.2019 | artykuł sponsorowany
Mat. Credo.

Teraz zamawiając usługę pogrzebową w zakładzie Credo otrzymacie Państwo 500 zł rabatu na nagrobek granitowy. Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne usługi według życzeń rodziny na terenie całego kraju. 

Zakład Pogrzebowy Credo powstał na bazie 20-letniego doświadczenia w branży pogrzebowej, które połączyliśmy z nowatorskim spojrzeniem na działalność funeralną.
Wizerunek naszej firmy budujemy na rzetelnym i uczciwym wykonaniu zleconej usługi w oparciu o zdobyte umiejętności i doświadczenie.

W Państwa najboleśniejszych chwilach życia, w których żegnacie kogoś bliskiego, chcemy stanowić dla Was oparcie i służyć pomocą. Możecie być pewni, że zostaniecie potraktowani z empatią, należytym szacunkiem i pełnym zrozumieniem. Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne usługi według życzeń rodziny na terenie całego kraju. 

Przy organizowaniu ceremonii pogrzebowej zapewniamy autokarawany, żałobników, autokary, oprawę muzyczną, nagłośnienie, konsolacje.

Credo wykonuje usługi pogrzebowe na zlecenie osób prywatnych oraz instytucji państwowych.

Oferujemy Państwu organizacje i obsługę ceremonii pogrzebowych w rytuale tradycyjnym jak i połączone z kremacją. Wyręczamy w załatwianiu formalności pogrzebowych w urzędach, kościołach, zarządach cmentarzy, ZUS-ie, pomagamy w wyborze trumny, urny, kwiatów oraz uzgadniamy treść klepsydr i nekrologów. Jeśli Państwo z jakichś powodów nie mogą odwiedzić naszego biura, nasz przedstawiciel przyjedzie pod wskazany adres i na miejscu załatwimy wszelkie formalności.

Zapewniamy także usługi dodatkowe:

  • profesjonalną obsługę prawną przy załatwianiu spraw spadkowych i majątkowych,
  • porządkowanie mieszkań po osobach zmarłych i utylizacja garderoby,

  • doradztwo przy uzyskaniu odszkodowań z tytułu śmierci osoby bliskiej,

  • profesjonalna obsługa Mistrza Ceremonii Pogrzebowych,

  • doradztwo przy uzyskaniu rent i pobieraniu zasiłku pogrzebowego w ZUS,

  • całoroczna opieka nad grobami,

  • prowadzenie modlitwy i różańca w kaplicy przedpogrzebowej przez pracownika zakładu,

  • pełna organizacja styp.

Credo zapewnia również pełen zakres usług kamieniarskich - stawianie nagrobków, pomników, grobowców murowanych (katakumby), kucie liter, ławeczki, wazony, lampiony, kostka brukowa. Teraz zamawiając usługę pogrzebową w zakładzie Credo otrzymacie Państwo 500 zł rabatu na nagrobek granitowy. 

Proponujemy szeroki wybór kamieni, wzorów oraz rodzajów obróbki. Mamy w ofercie zarówno granity krajowe jak  importowane. Nasze nagrobki są wykonane starannie i precyzyjnie oraz profesjonalnie zmontowane. Przykładamy wagę do najdrobniejszych detali.

Zapewniamy krótkie terminy realizacji i najtańsze ceny w regionie.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone