Zamknij
REKLAMA

Jak znaleźć rzetelnego dostawcę okien PCV?

00:00, 05.09.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Stolarka okienna wpływa na komfort termiczny budynku. Nowoczesne okna PCV chronią wnętrza przed wyziębieniem, a specjalne pakiety szybowe mogą je nawet dogrzewać w słoneczne dni. Aby czerpać maksimum korzyści z zakupionych profili, najpierw trzeba je właściwie wybrać. Na co wówczas warto zwracać szczególną uwagę?

Okna PCV kupowane z konsultantem

Znalezienie dobrych okien nie powinno stanowić problemu. Współczesny rynek oferuje wiele możliwości i właśnie w tym natłoku dostępnych opcji tkwi czasami problem. Otóż ktoś słabo zorientowany w temacie nie wie, które cechy okna PCV są istotne.

- Ze swojej strony staramy się możliwie jasno i rzetelnie przedstawiać parametry wszystkich produktów. Zależy nam, by konsumenci otrzymali okna dopasowane do ich potrzeb - podkreśla przedstawiciel producenta okien Hensfort.

Niestety, nie jest to powszechna strategia. Sprzedawcy często koncentrują się na przekonaniu klienta do najdroższej wersji produktu. Prędzej czy później takie nieprofesjonalne podejście zaczyna psuć wizerunek sklepu czy marki. A użytkownicy wracają tam, gdzie zostali rzetelnie obsłużeni.

W przypadku zakupu okna PCV profesjonalne podejście ma szczególne znaczenie z kilku powodów. Doradztwo jest potrzebne, ponieważ przeciętny obywatel nie śledzi zmian w branży. Nie orientuje się w nowościach, nie wie tak naprawdę, czego mu potrzeba. Poza tym inwestycje w okna PCV są kosztowne. Rzadko zamawia się jedno czy dwa, najczęściej wyposaża się całe mieszkanie i dom. Wydającym sporą sumę konsumentom zależy zatem na profesjonalnej obsłudze. W dobrych firmach przedstawiciele są gotowi nie tylko ogólnie omówić sytuację klienta, mogą mu nawet pomóc w doborze okna PCV do każdego pomieszczenia osobno. Nie ma znaczenia, że stolarkę okienną wymienia się raz na kilkanaście lat czy rzadziej. Zadowolony klient pochwali się znajomym. A w dobie tak popularnego inwestowania w nieruchomości na wynajem, może się wkrótce pojawić z kolejnym zamówieniem.

Precyzyjne wykonanie, wysokiej jakości materiały

Wybierając okna PCV, rozsądnie korzystać z oferty doświadczonych producentów. Konkurencja w Polsce jest obecnie spora, więc klienci mogą przebierać w propozycjach. Sugerowanie się wyłącznie ceną nie ma sensu. Za dobrą jakość trzeba zapłacić nieco więcej, choć w długiej perspektywie czasu taka strategia się opłaca. Starannie wykonane okna PCV przetrwają wiele lat i w tym czasie przełożą się na komfort użytkowników.

Dobry projekt gwarantuje utrzymanie niskiego współczynnika izolacji ciepła, innowacyjne materiały opierają się zmiennym warunkom atmosferycznym, a precyzja wykonania gwarantuje bezproblemowe otwieranie i zamykanie. Po czym poznać producenta godnego zaufania? Taka firma chwali się zrealizowanymi inwestycjami na stronie internetowej. Jej pracownicy mają czas na rozmowę z zainteresowanym klientem i zamiast opowiadać mu o swoich topowych modelach, zadają sporo pytań dotyczących otoczenia nieruchomości. Interesuje ich, jak dane pomieszczenie jest wykorzystywane i kiedy wpada do niego najwięcej naturalnego światła. Mając takie informacje łatwiej im stworzyć spersonalizowaną ofertę. Ona z kolei przekłada się na satysfakcję przyszłych użytkowników.

Na koniec warto wspomnieć o montażu stolarki okiennej. Nawet najlepsze profile i pakiety szybowe nie sprawdzą się, jeżeli okna PCV zostaną wstawione byle jak. Ich osadzenie najrozsądniej powierzyć ekipie z doświadczeniem. Ludziom rozumiejącym potrzebę zabezpieczenia ramy i profilu przed powstawaniem słabych punktów, przez które uciekałoby ciepło.

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

Nie pcvNie pcv

0 0

PCW lub PVC, skrót PCV jest błędny 21:58, 05.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone