Zamknij
REKLAMA

Znajdziemy Cię! Kilka słów o platformie rekrutacyjnej Talentuno

00:00, 29.09.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj


Mozolny, długotrwały i stresujący dla obu stron proces zawodowej rekrutacji to coś, co nie tylko utrudnia codzienną pracę, ale również pochłania masę środków. Zjada czas i pieniądze i odciąga przedsiębiorców od tego, co powinno być dla nich najważniejsze – rozwoju firmy. Nic dziwnego, że każdy sposób na usprawnienie tego zadania jest przyjmowany z dużym entuzjazmem. Tak też powinniśmy powitać platformę Talentuno – nowe miejsce na polskiej mapie rekrutacyjnej.

Nowa siła w rekrutacji

Talentuno to nowatorski projekt, który został już ochrzczony „uberem branży rekrutacyjnej”. Jego zasada działania jest prosta. Specjalny portal pozwala na zjednoczenie w jednym miejscu osób szukających pracowników, chętnych do pracy oraz rekruterów nazywanych tutaj MatchMakerami. Wszyscy oni spotykają się w jednym miejscu, by połączyć siły w nowoczesnej, sprawnej i oszczędnej rekrutacji. Platforma każdej ze stron oferuje masę plusów. Dla przedsiębiorców to tańsze i zdecydowanie bardziej opłacalne znajdowanie pracowników, dla potencjalnych zatrudnionych więcej szans na zawodowy sukces, a dla MatchMakerów – dodatkowy, spory zarobek.

Prosto i szybko

Jak wskazują dane Talentuno, korzystanie z platformy to spory plus dla właścicieli firm. Mowa nawet o oszczędnościach rzędu 60%! Zautomatyzowany system i praca MatchMakerów sprawia, że nie ma już konieczności angażowania zespołu HR do poszukiwania idealnych kandydatów. Tutaj wszystko jest proste. Wystarczy, że poszukujący pracodawca stworzy na Talentuno profil swojej marki, tzw. stronę kariery oraz doda ofertę pracy ze wstępnymi wymaganiami. W tym momencie pałeczkę przejmuje zespół oraz społeczność zgromadzona wokół platformy. Później zautomatyzowany zestaw testów pozwoli wstępnie ustalić, czy zaproponowani kandydaci spełnią oczekiwania konkretnej firmy. Po tym etapie można już kontaktować się z wybranymi na podstawie selekcji potencjalnymi pracownikami.

Dodatkowe zarobki

Ale Talentuno to dobre wsparcie nie tylko dla biznesu, ale również dla zaangażowanych w cały proces rekruterów. MatchMakerzy poświęcają czas, by pomóc dopasować parę idealną: pracodawcę i jego nowego pracownika. Codziennie mają szansę przejrzeć dziesiątki ofert i kandydatów i na tej podstawie dobrać najlepsze zestawy ludzi. Ale to nie wszystko. Praca bowiem nie jest darmowa. Za każdą udaną propozycję, czyli rekrutacyjny sukces zaproponowanego kandydata, przyznawana jest premia. Za udane polecenie rekruter dostaje stosowny bonus. Średnio jest to nawet 2000 zł! Kwota ta jest uzależniona od stanowiska, na które rekomendował pracownika oraz średnich zarobków na tej pozycji. Co ważne, MatchMaker nie musi mieć żadnych specjalnych kompetencji czy doświadczenia. Wszystkiego można się nauczyć dzięki materiałom szkoleniowym z platformy. A dodatkowy zarobek zawsze się przyda!

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone