Zamknij
REKLAMA

Doggi-Game - hodowla psów w przeglądarce

11:50, 18.10.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Internet przesycony jest wieloma różnymi grami, spośród których rzadko która jest wartościowa i cenna dla dzieci i dorastającej młodzieży, która niestety coraz częściej spędza długie godziny przez ekranem komputera lub telefonu. Jednak gry o psach, które poruszają ważny temat opieki i odpowiedzialności za los wspaniałego zwierzaka, jakim jest pies, należą do wyjątkowej grupy gier pozytywnych i uczących młode pokolenie cennych wartości, jakimi są troska, miłość i dbanie o los psich przyjaciół. Do takich gier należy z pewnością Doggi the Game, gra przeglądarkowa poświęcona w pełni tematyce psów.

Pies to nie zabawka

Dla wielu ludzi pies oznacza wyłącznie puchata kulkę, która niesie ze sobą mnóstwo frajdy i zabawy. Kiedy ta kulka dorośnie, przestaje już tak zachwycać swoich właścicieli, stając się kulą u nogi i zbędnym przedmiotem, który przestaje być zauważany przez domowników. Tymczasem pies to najwierniejsza istota, zwierzęcy przyjaciel potrzebujący ogromnych pokładów miłości i troski ze strony człowieka. Uwaga i troska poświęcona psu wraca do człowieka ze zdwojoną siłą bowiem zyskuje on wiernego i lojalnego przyjaciela na całe życie. Aby nauczyć dzieci miłości i szacunku do psów trzeba od najmłodszych lat oswajać ich z tym tematem, a gry o psach Doggi the Game stanowią doskonały sposób na zapoznanie najmłodszych i tych starszych dzieciaków  z problematyką opieki i odpowiedzialności za los tych zwierząt. Gra przeglądarkowa Doggi the Game umożliwia wcielanie się gracza w postać właściciela lub hodowcy. Gracz sam wybiera swojego pupila, mając do dyspozycji rasowego psiaka lub kundelka. Od jego wyboru zależeć będzie rodzaj rasy, jaką będzie chciał rozwijać. Darmowa gra przeglądarkowa Doggy the Game to ciekawy i wartościowy sposób spędzania wolnego czasu, bo nie tylko uczy dzieci nazywania i okazywania uczuć, ale także rozwija myślenie logiczne i wyobraźnię. Sama opieka nad zwierzakiem nie wystarczy, by osiągać coraz to wyższe rankingi. Gracz musi sprostać wielu zadaniom i wyzwaniom, dzięki którym będzie zajmował wysokie miejsca w rankingach i zdobędzie uznanie wśród graczy. Jeśli  wykaże się sprytem i cierpliwością oraz sumiennym wykonywaniem swoich obowiązków jego hodowla zostanie doceniona i zajmie pierwsze miejsca w rankingach. Dziecko w takiej grze nabywa wiele cennych umiejętności, jak nauka zajmowania się psem, karmienie go, pielęgnacja i zapewnienie wszystkich jego potrzeb, by ten rósł zdrowo i szczęśliwie. Gracz będzie mógł też zająć się hodowlą psów. Mimo, że to te czynności są czysto wirtualne, to jednak kształtują w dzieciach prawidłowe postawy wobec zwierząt, które na pewno okażą się przydatne w realnej rzeczywistości.

Gdy dziecko prosi o psa

Moment, w którym pociecha prosi o psa to zawsze stresująca chwila dla rodziców bowiem to odtąd dziecko będzie nieustannie podejmowało próby przekonania rodziców o swojej odpowiedzialności i gotowości do posiadania czworonoga. Gry o psach mogą stać się cenną lekcja przygotowującą dziecko na pojawienie się w domu futrzastego przyjaciela. Doggi the Game uczy dzieci, że karmienie i wychodzenie z pupilem na spacery to jeszcze nie koniec obowiązków związanych z jego obecnością. Psa trzeba nauczyć prawidłowego funkcjonowania w domu, pozytywnych relacji z człowiekiem, higieny i utrzymywania porządku w domu. Takie zwierzę to niemały wydatek, bo oprócz karmy i szczepień potrzebuje także miejsca do spania, smyczy i zabawek. Gry o psach poprzez różnorodne zadania stawiane graczowi przekazują mu cenną wiedzę i uczą, jak zadbać o czworonoga i zapewnić mu szczęśliwe życie.

W grze Doggi the Game fascynującym i cennym doświadczeniem jest założenie hodowli, a co z tym się wiąże rozmnażanie czworonogów i radość z posiadania uroczych szczeniaków, które mogą zostać sprzedane, a ich cena uzależniona jest od sposobu ich wychowania, posiadanego rodowodu i nagród w różnego rodzaju konkursach.

Gry o psach, a zwłaszcza Doggi the Game są bardzo wartościowe i cenne grą dla każdego dziecka marzącego o posiadaniu psu lub tego, który nie może cieszyć się obecnością takiego zwierzęcego przyjaciela. Gry o psach pozwalają takim dzieciom wczuć się choćby na chwilę w rolę właściciela psa i poczuć, jak ważna i odpowiedzialna jest ta rola i jak wiele satysfakcji przynosi każdemu, kto na co dzień ma okazję i szczęście opiekować się takim wspaniałym futrzastym przyjacielem.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone