Zamknij
REKLAMA

Czy oświadczyny w święta to dobry pomysł?

00:00, 30.10.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej wyczekiwany okres w ciągu całego roku. Ten czas spędzamy zazwyczaj w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół, co dla wielu Panów jest idealną okazją do oświadczenia się swojej ukochanej. Jednak czy aby na pewno jest to dobry pomysł? O czym należy pamiętać przygotowując się do tej wyjątkowej chwili?

Najlepsza pora na oświadczyny

W dalszym ciągu zastanawiasz się, czy Boże Narodzenie to odpowiedni czas na zaręczyny? Jeżeli nasza partnerka jest osobą niezwykle rodzinną, która każdą swoją wolną chwilę chętnie spędza w towarzystwie swoich krewnych, to bez wątpienia uciesz się ona z oświadczyn w świątecznej atmosferze. Bez wątpienia ucieszy ją fakt, że swoim szczęściem będzie mogła podzielić się z najbliższymi. O prezencie dodatkowym i zupełnie niespodziewanym upominku w postaci pierścionka zaręczynowego z pewnością nie zapomni do końca życia.
W sytuacji, kiedy przyszła żona jest kobietą ceniącą sobie intymność to stanowczo odradzamy oświadczyny w święta, przy wigilijnym stole. W tym wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie zaskoczenie przyszłej żony w trakcie romantycznego zimowego wieczoru przy pachnącej choince, spędzanego tylko we dwójkę. Niezależnie jednak od tego, kiedy postanowimy się oświadczyć naszej wybrance, powinniśmy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu. Pozostawienie najważniejszych spraw organizacyjnych takich chociażby jak zakup pierścionka zaręczynowego na ostatnią chwilę, w dużej mierze może pokrzyżować nam nasze plany.

Sprawdź także: Sposoby na zdobycie rozmiaru pierścionka przyszłej narzeczonej

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pierścionka zaręczynowego?

Choć oferta salonów jubilerskich, zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych jest niezwykle atrakcyjna, to wybór idealnego pierścionka zaręczynowego nie jest łatwym zadaniem. Postanowiłeś zorganizować oświadczyny w święta? Do Bożego Narodzenia pozostało już niewiele czasu, dlatego też, jeśli w dalszym ciągu nie zakupiłeś pierścionka dla przyszłej narzeczonej, to nie czekaj tylko czym prędzej udaj się do jubilera. Szeroki asortyment sklepów z biżuterią bez wątpienia utrudnia podjęcie trafnej decyzji, dlatego też świetnym pomysłem jest zabranie ze sobą przyszłej teściowej, szwagierki lub przyjaciółki swojej ukochanej. Pomoc bliskich osób w tym wypadku może się okazać nieoceniona, co więcej wspólnie wybrany pierścionek zaręczynowy na pewno spodoba się wybrance. W przypadku pierścionka zaręczynowego dużą uwagę należy zwrócić nie tylko na dopasowaniu idealnego rozmiaru, ale też wielu innych jego cechach, chociażby takich jak model, rodzaj kruszywa, wzór itp. Jeżeli chodzi o ceny pierścionków to wahają się one zazwyczaj w granicach 800-3000 zł. Planując oświadczyny w święta, warto także pomyśleć o zakupie odpowiedniego opakowania, w którym zostanie schowana biżuteria. W tym okresie salony jubilerskie posiadają w sprzedaży specjalne świąteczne pudełka imitujące np. choinkowe bombki. Taki pakunek bez problemu możemy powiesić na drzewku, by spokojnie czekać na odpowiedni moment, w którym to oficjalnie poprosimy ukochaną o rękę!

Szeroką ofertę pierścionków znajdziesz na stronie Auroria.pl

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

AdekAdek

0 0

Dzięki za info, jutro jade z siatką 19:45, 30.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone