Zamknij
REKLAMA

E-Pity.pl – szybki i prosty sposób na rozliczenie podatkowe!

10:40, 27.11.2019 | materiały partnera

W życiu każdego człowieka pewne są dwie rzeczy – śmierć i podatki. Wiele osób styczność z formularzem podatkowym przyprawia z pewnością o ból głowy. Wypełnianie urzędowego pisma wiąże się bowiem z pewnymi żelaznymi zasadami, których nie możemy złamać Najbardziej obawiamy się błędu, który może poskutkować niezapowiedzianą wizytą w urzędzie, a nawet sankcją karną. Wprawdzie możemy udać się do specjalisty w tym zakresie, jednak wiązać się to będzie z dodatkowymi kosztami. Dlatego też warto polegać na PIT Online, który znajdziesz na stronie internetowej www.e-pity.pl – dzięki niej szybko, sprawnie i bezbłędnie wypełnisz każdy wniosek podatkowy! I to wszystko bez wychodzenia z domu oraz dodatkowych kosztów. Na stronie znajdziemy:

  1. PIT-37
  2. Formularze PIT

  3. Program PIT

  4. Twój e-PIT

PIT-37

PIT-37 to nic innego, jak rozliczenie się ze swoich źródeł przychodów. Jest to najbardziej powszechna deklaracja, która obowiązuje każdego, kto poprzez swoją pracę lub działalność generuje własne przychody. Do tej grupy należą nie tylko pracownik, ale także pracodawca, emeryt oraz rencista. Dzięki stronie internetowej www.e-pity.pl w okamgnieniu poradzisz sobie z prawidłowym wypełnieniem wniosku podatkowego. Zawarty jest w nim program, dzięki któremu bez trudu obliczysz swój PIT-37. Znajdziemy tam również kalendarz podatnika, w którym wyjaśnione zostaje nam między innymi, do kiedy trzeba złożyć taki wniosek (w Polsce należy to uczynić do 30. kwietnia danego roku). Zamieszczony został także filmik, w którym krok po kroku możesz zobaczyć, jak należy postępować z danym formularzem. Na stronie dowiemy się też wiele innych pożytecznych informacji, jak np. mają rozliczać się osoby samotnie wychowujące dzieci oraz pracujące za granicą.

Formularze PIT

Na PIT Online znajdziemy także wszystko możliwe do wypełnienia formularze PIT. Jest ich blisko trzysta! Dzięki temu bez problemu odszukamy ten formularz, który jest nam w danej chwili najbardziej potrzebny. Wystarczy, że pobierzemy go na własny dysk twardy. Co ważne, do każdego z nich został dołączony tekstowy oraz audiowizualny poradnik, dzięki czemu krok po kroku prawidłowo wypełnimy nawet najbardziej skomplikowany wniosek podatkowy. Plik jest możliwy do pobrania zarówno formacie PDF, jak i XML.

Program PIT

Strona PIT Online umożliwia nam bezpłatne pobranie programu PIT, dzięki któremu rozliczysz drogą internetową ponad czterdzieści rodzajów deklaracji podatkowych. To wysokiej jakości program, który jest obsługiwany przez blisko trzydzieści milionów użytkowników! Jest dostępny na rynku od dziesięciu lat, zyskując między innymi zaufanie Biura Usług Informatycznych Polskiego Stowarzyszenia Księgowych. Co ważne, informatycy stale monitorują, aby był uaktualniany o nowe pisma urzędu skarbowego. Dzięki weryfikatorowi poprawności wskaże nam nawet najmniejszą pomyłkę. Przy tym zabezpiecza nasze dane przed osobami trzecimi. Program umożliwia także archiwizację dokumentów i deklaracji. Dzięki zapamiętywaniu danych nie musimy za każdym razem uzupełniać e-pisma o te same informacje, np. dane osobowe. Mamy możliwość także oddania jednego procentu na cel przez nas wskazany. To wszystko sprawia, że samodzielne wypełnienie wniosku staje się wyjątkowo proste!

Twój e-PIT

Twój e-PIT, który znajdziesz na PIT Online, to rewelacyjny program, dzięki któremu szybko i sprawnie wprowadzisz wymagane korekty umożliwiające obniżenie podatku. Wystarczy, że wczytasz lub zainstalujesz go na swoim komputerze. Następnie wprowadzisz obejmujące Twój przychód ulgi. I to wszystko! Na stronie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące ulg i odliczeń, które mogą Ci przyzwalać.

Masz problemy z wypełnieniem deklaracji podatkowej? Zażegnaj je dzięki stronie internetowej www.e-pity.pl. Zajrzyj na PIT Online i rozliczaj się z urzędem skarbowym bez obaw i bez wychodzenia z domu! To takie proste!

?

 

REKLAMA
(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone