Zamknij

Panel panelowi nierówny, czyli fotowoltaika pod lupą

14:01, 11.12.2019 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 14:01, 11.12.2019

Panele fotowoltaiczne zapewniają pozyskiwanie energii elektrycznej ze słońca. Może zainstalować sobie je każdy, kto będzie gotowy na podjęcie wysiłku  związanego z zakupem oraz poprawnym załadowaniem konstrukcji. Dodatkowo też, konieczne jest poniesienie na początek kosztów związanych z zakupem. Mimo że zwracają się one na przestrzeni lat, to jednak jednak nadal nowe technologie mogą być poza zasięgiem przeciętnie zarabiającego Polaka. Poniżej podpowiadamy, jak podejść do zakupu paneli słonecznych: jak wybrać najlepsze modele i jak nie przepłacać? 

1. Którą firmę wybrać?

2. Które panele słoneczne są najlepszej jakości?

3. Dlaczego warto wybierać panele słoneczne z doradcą?

Jak wybierać panele fotowoltaiczne?

Kiedy już rozeznamy się w rodzajach paneli fotowoltaicznych, należy wybrać odpowiedniego producenta. Do jednych z najlepszych pod kątem jakości należą panele fotowoltaiczne Q Cells. W ofercie produktowej tej marki znajdują się produkty wytwarzane w technologii Q.ANTUM i Q.ANTUM DUO, co pozwala uzyskiwać jedne z najlepszych wyników jeśli chodzi o ilość pozyskiwanej energii z jednostki powierzchni panela. Pod kątem intensywności pozyskiwania energii, panelom Q Cells nie ustępują panele fotowoltaiczne Trina Solar oraz panele fotowoltaiczne Sharp

Jeśli szukamy sprawdzonego rozwiązania i produktów o jednym z najlepiej ocenianych stosunków ceny do jakości, wówczas bezpiecznym wyborem mogą być panele fotowoltaiczne Jinko. Ich producentem jest stabilnie działająca firma, znana w zasadzie na całym świecie. Gwarancja na produkty Jinko udzielane są na 10 lat. Osoby poszukujące innowacyjnych rozwiązań, powinny sprawdzić również ofertę marki Znshine. Panele fotowoltaiczne Znshine cieszą się szczególną popularnością wśród osób, które szukają dobrych produktów na większe powierzchnie. 

Dlaczego warto kupować panele słoneczne z doradcą?

Panele fotowoltaiczne staja się coraz bardziej powszechne. Kupowane są już nie tylko przez firmy, ale też coraz chętniej kupujemy je na mniejszą skalę, do pozyskiwania energii elektrycznej na potrzeby domu lub mieszkania. O tym, że warto inwestować w fotowoltaikę wiemy, jednak nadal zdaje się, że brakuje powszechnej świadomości na temat tego, jakie są rodzaje paneli fotowoltaicznych, jakie są różnice między nimi oraz na które z nich postawić, gdy rozglądamy się za zastosowaniem tej technologii we własnym domu. Warto przed zakupem zasięgnąć doradcy, który zna wszystkie firmy i będzie w stanie ocenić, które modele będą dopasowane do naszych potrzeb. 

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%