Zamknij
REKLAMA

Bezpieczna wypożyczalnia samochodów w Warszawie

08:53, 20.03.2020 | materiały partnera

Korzystanie z usług wypożyczalni samochodów to ogromna wygoda, ale też ryzyko trafienia na nierzetelną firmę. Nasz poradnik ułatwi wybranie dobrej wypożyczalni, która zagwarantuje ci przystępne ceny na wynajem krótkoterminowy lub długoterminowy.

  1. Firma wypożyczająca auta z wieloletnim doświadczeniem
  2. Przykładowe pojazdy dostępne do wynajęcia
  3. Popularne rodzaje wynajmu samochodów

Pożyczając auto od uczciwej wypożyczalni samochodów, nie musisz się obawiać nieuzasadnionych kar ani ukrytych opłat, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad tym, ile wyniesie cię skorzystanie z usługi.

Firma wypożyczająca auta z wieloletnim doświadczeniem

Za skorzystaniem z usług firmy odpowiedzialnej za wynajem aut Warszawa przemawia wiele. Przede wszystkim działa ona na rynku od 2012 roku, co przełożyło się na wielu zadowolonych klientów. Aktualnie flota aut, z której mogą korzystać klienci, składa się z ponad 500 samochodów. Wśród nich są auta osobowe oraz dostawcze w różnych klasach. Nie ma więc znaczenia, czy zależy ci na wypożyczeniu ekonomicznego samochodu, aby pojechać z rodziną na wakacje, czy też chcesz zrobić dobre wrażenie na kontrahentach i podjechać na spotkanie luksusowym autem.

Przykładowe pojazdy dostępne do wynajęcia

W bogatej ofercie znajdziesz między innymi takie auta, jak:

  • eleganckie BMW M3,
  • rodzinne Kia Rio,
  • szybkiego Lexusa IS,
  • Audi Q7 z automatyczną skrzynią biegów.

Firma oferuje również wiele innych marek, dlatego najlepiej już teraz zajrzyj na stronę https://dolcar.auto.pl/ i zobacz, co możesz zarezerwować w interesującym cię budżecie. Każdy samochód możesz odebrać ze wskazanego przez siebie miejsca. Może to być zarówno parking w hotelu, jak i teren twojej firmy. 

Popularne rodzaje wynajmu samochodów

Jeżeli chodzi o rodzaje usług z kategorii wynajem aut Warszawa, to dzielą się one na trzy podstawowe typy:

  • wynajem krótkoterminowy (najlepsze rozwiązanie dla osób prywatnych lub firm, które potrzebują auta na okres od jednego do trzydziestu dni),
  • wynajem średnioterminowy (rzadziej wybierany przez klientów prywatnych, gdyż minimalny okres to miesiąc, a najdłuższy czas wynosi aż dwadzieścia cztery miesiące),
  • wynajem długoterminowy (rozwiązanie opracowane z myślą o firmach, które szukają auta dla pracowników na okres od dwóch do czterech lat).

W przypadku dodatkowych pytań związanych z usługą skontaktuj się z przedstawicielem wypożyczalni. Wystarczy, że skorzystasz z formularza i zostawisz swój numer telefonu, a pracownik zadzwoni do ciebie w najszybszym możliwym terminie. Ceny najmu dla konkretnego auta oraz terminu możesz również sprawdzić samodzielnie. W tym celu skorzystaj z wyszukiwarki, która znajduje się na stronie internetowej firmy.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA