Zamknij
REKLAMA

Jakie gadżety reklamowe warto mieć zawsze w swojej firmie

13:50, 18.06.2020 | materiały partnera

Wręczanie gadżetów reklamowych w prezencie jest świetnym sposobem na promowanie firmy wśród klientów, kontrahentów i pracowników – tych obecnych, jak i przyszłych. Warto zatem mieć przygotowany zapas akcesoriów opatrzonych logo swojej marki. Reklamowe gadżety przydadzą się w wielu sytuacjach – podczas targów branżowych, spotkań z klientami, wysyłki zamówień, organizacji konkursów i nie tylko. Jakie akcesoria promocyjne dla firm będą najbardziej uniwersalne i sprawdzą się w przypadku różnych okazji?

Vlepki i naklejki reklamowe

Zamówienie vlepek czy naklejek z logo firmy nie wymaga dużych nakładów finansowych. To stosunkowo tanie akcesoria reklamowe, w dodatku mają szerokie zastosowanie w promocji marki. Vlepki i naklejki mogą być dodawane do paczek z produktami zamówionymi przez klientów. To świetna, atrakcyjna wizualnie forma reklamy przede wszystkim w przypadku sklepów internetowych. Spodoba się w szczególności młodym odbiorcom. Vlepki warto zabrać ze sobą na targi branżowe i wręczać je osobom odwiedzającym stoisko albo rozmieszczać na terenie wydarzenia za zgodą organizatorów. Obdarowani mogą ozdobić naklejkami swoje laptopy, notatniki i inne należące do nich przedmioty, promując daną firmę, gdziekolwiek się znajdą.

Kubki szklane z logo

Najbardziej praktyczne i uniwersalne gadżety reklamowe są używane przez obdarowane nimi osoby każdego dnia. Do takich akcesoriów bez wątpienia należą kubki szklane. Wyglądają ciekawiej niż zwykłe ceramiczne naczynia. Można pić z nich kawę czy inny ulubiony napój, a nawet trzymać w nich przybory biurowe. Klienci, pracownicy, partnerzy biznesowi i inni obdarowani będą często sięgać po takie gadżety reklamowe, mając ciągły kontakt z logotypem i rozpowszechniając go wśród napotykanych osób. Kubki szklane z logo to bardzo przydatne akcesoria niezależnie od okoliczności, dlatego zawsze okazują się mile widzianym upominkiem. W dodatku wydają się idealną przestrzenią reklamową – na przezroczystym szkle grafika związana z marką jest świetnie wyeksponowana i błyskawicznie przyciąga wzrok.

Kubki szklane z logo dla swojej firmy można zamówić na stronie https://ceramika-reklamowa.com.pl/k/kubki-szklane/.

Eko torby z własnym nadrukiem

Współcześnie coraz więcej osób rezygnuje z plastiku i produktów jednorazowych na rzecz wyrobów wielokrotnego użytku, stworzonych z materiałów przyjaznych przyrodzie. Od firm często oczekuje się odpowiedzialnego podejścia do problemu zanieczyszczenia środowiska i wspierania ekologicznych inicjatyw. Można zatem zadbać o przyrodę, a zarazem spełnić oczekiwania klientów czy potencjalnych pracowników, rozdając bawełniane eko torby z logo swojej marki. Takie gadżety reklamowe budzą pozytywne skojarzenia, a firma daje się poznać jako przedsiębiorstwo przywiązujące wagę do ekologii. Obdarowani zabiorą wielorazowe torby na zakupy, wycieczkę i w wiele innych miejsc, pośrednio promując markę, której logo widnieje na akcesorium. Eko gadżety reklamowe można rozdawać m.in. podczas konferencji, targów, spotkań integracyjnych czy w ramach konkursów. W każdym wypadku będą świetnie reklamować firmę i przekazywać istotne dla niej wartości.

Do gadżetów doskonale nadających się do promowania marki niezależnie od okazji czy adresata należą kubki szklane z logo, vlepki oraz eko torby z nadrukiem. Takie akcesoria sprawdzają się w wielu sytuacjach, w dodatku łączą w sobie walory estetyczne z praktycznymi. To wyjątkowo uniwersalne gadżety reklamowe, dlatego zawsze warto je mieć w swojej firmie – obdarowani docenią przydatne upominki, a marka będzie promowana w nienachalny sposób, budząc przy tym miłe skojarzenia.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA