Zamknij
REKLAMA

Modne wzory i akcent kolorystyczny w płytkach ceramicznych – co wybrać w 2020

08:13, 23.07.2020 | materiały partnera
Skomentuj

Płytki ceramiczne to element wyposażenia i ozdoby domów, który cechuje się wielką różnorodnością zastosowań, ale też wielką gamą wariantów estetycznych: kształtu, koloru, politury, błysku. Jakie są najmodniejsze płytki ceramiczne w roku 2020?

Płytki ceramiczne - obecne trendy i wzorce

Najnowsze trendy dotyczące architektury wnętrz stawiają na oszczędność, akcentowanie dopracowanych szczegółów, stworzenie wrażenia przestrzeni schludnej i eleganckiej, w której możemy zaspokajać nasze potrzeby. Liczy się funkcjonalność, która w estetyce przybiera formę swego rodzaju minimalizmu. Według tych zaleceń płytki ceramiczne powinny tworzyć szerokie, stonowane płaszczyzny. Ale to tylko jeden z kierunków, w jakim poruszają się architekci wnętrz. Tak naprawdę dziś, aby być na czasie, możemy wybierać wśród różnych stylów.

Najlepsza oferta wysokiej jakości płytek ceramicznych

Dla przykładu: na stronie Klink.pl znajdą Państwo doskonałe wzory najlepszej jakości płytek ceramicznych, które zostały zaprojektowane przez prawdziwych artystów, a ich parametry techniczne należą do najwyższych. Inspiracja zjawia się nieoczekiwanie, ale można wywołać inspirację poprzez zapoznanie się tym, co najlepsze na rynku płytek ceramicznych. Nasze podłogi, ściany i inne powierzchnie płaskie mogą stać się, dzięki starannie dobranym płytkom ceramicznym, nową jakością odczuwania przestrzeni domu.

Jak wybrać piękne płytki ceramiczne?

Myślenie o projekcie pomieszczenia w pierwszej kolejności powinno brać pod uwagę same ramy pomieszczenia: podłogi, ściany, sufity, inne duże powierzchnie płaskie. To właśnie te powierzchnie tworzą pomieszczenie w dosłownym sensie, zatem koncepcja dotycząca ich prezentacji, powinna być wypracowana na samym początku prac designerskich. Płytki ceramiczne wyznaczą więc dalsze kierunki rozbudowy pomieszczenia, jego umeblowania, wyboru stylu, w którym będzie utrzymane.

Płytki drewnopodobne - więcej piękna w domu

Wspomnijmy jeszcze o płytkach drewnopodobnych. To płytki jak panele – ciekawe płytki drewnopodobne do salonu i łazienki – aranżacje zrealizowane przy ich pomocy są solidne i niezaprzeczalnie piękne. Drewno od zawsze pozostaje jednym z najbardziej lubianych materiałów wystroju wnętrza. Królewska łazienka, naturalna podłoga, ściana lub wnęka wyposażona w te płytki, będą działać kojąco, wyglądać ciepło i naturalnie, przynosić ukojenie podczas przebywania w pomieszczeniu wyposażonym w płytki drewniane. Dobrej jakości płytki drewnopodobne tak samo jak odpowiednio dobrane płytki ceramiczne - są jak najbardziej modne, zgodne z obecnymi trendami wzornictwa.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA