Zamknij
REKLAMA

Szukasz transportu z Polski na Zachód? Firma z Włocławka zawiezie Cię z adresu pod adres

00:01, 29.09.2020 | .

Z KwiatBusem pokonasz trasę między Polską a Niemcami, Belgią czy Holandią i z powrotem. Tanio, wygodnie i bezpiecznie zawiozą Cię z adresu pod adres. Chcesz wysłać przesyłkę? Planujesz przeprowadzkę? Tylko KwiatBus!

Każda osoba pracująca za granią i podróżująca między Niemcami, Belgią czy Holandią a Polską dobrze wie, jak ciężko znaleźć dobre i tanie połaczenie do domu. 

Rozwiązaniem Twoich problemów jest Kwiatbus.

Przewoźnik zapewnia podróż komfortowym, nowoczesnym busem, bez przesiadek, z adresu pod adres - w Polsce na terenie województw: kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, lubuskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego i zachodniopomorskiego.  

WYZNACZ TRASĘ

Przewozy międzynarodowe z KwiatBus to: 

  • bilety w atrakcyjnych cenach,
  • możliwa płatność kartą,
  • co piąty i  co dziesiąty przejazd 50% taniej, 
  • możesz zabrać ze sobą zwierzę,
  • darmowe WiFi w busach.

CHCESZ PRZEKAZAĆ PACZKĘ?

Obawiasz się przekazania cennej przesyłki firmie kurierskiej? KwiatBus poza transportem osobowym zajmuje się także przewozem paczek. 

PLANUJESZ PRZEPROWADZKĘ? 

KwiatBus oferuje przeprowadzki z mieszkań i domów dla klientów indywidualnych oraz firm. Terminowo realizuje zlecenia na transport mebli czy przewóz AGD i RTV. Dba o bezpieczeństwo przewożonych towarów i terminową realizację zleceń.

DZWOŃ PO WIĘCEJ INFORMACJI: +48 697 996 78.

Zachęcamy do obserwowania KwiatBus na Facebooku. Na bieżąco znajdziesz tam infomacje o aktualnych ofertach i promocjach, 

KwiatBus

al. Jana Pawła II 24a

Włocławek

Tel.: 697 996 781.

(MATERIAŁ PROMOCYJNY)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA