Zamknij
REKLAMA

Gotowe kosze świąteczne dla firm. Upominek bożonarodzeniowy w luksusowym stylu

00:00, 28.09.2020 | materiały partnera

Firmowy prezent na Boże Narodzenie powinien być bogaty, reprezentacyjny, a przy tym gustowny. Te wymagania spełniają luksusowe kosze upominkowe.

Firmowy prezent na Boże Narodzenie powinien być bogaty, reprezentacyjny, a przy tym gustowny. Te wymagania spełniają luksusowe kosze upominkowe.

Pod koniec roku w wielu polskich firmach zaczyna się gorączkowe poszukiwanie podarunków świątecznych. Tradycja obdarowywania się upominkami na Boże Narodzenie przeszła również do sfery biznesowej, gdzie stanowi ona wyraz pamięci i radości, ale również pomaga w budowie pozytywnego wizerunku i lojalności wśród pracowników, kontrahentów i klientów. Wśród najczęściej wręczanych podarunków znajdują się zestawy świąteczne w formie obfitych koszów upominkowych. Co skrywają w sobie kosze świąteczne dla firm? Gdzie można je zamówić?

Piękne kosze świąteczne na Boże Narodzenie – pełne uroczych podarunków

Kosz wypełniony aż po brzegi wyśmienitymi produktami spożywczymi jest podarunkiem sprawdzonym na wiele okazji – również sprawdzi się jako upominek świąteczny. Aktualnie takie luksusowe zestawy świąteczne dla firm są oferowane również jako produkty gotowe. Powoduje to, że nie trzeba komponować ich samodzielnie – można kupić je wraz z szykownym opakowaniem, dlatego też są natychmiast przygotowane do wręczenia.

Gotowe kosze świąteczne dla firm zawierają w sobie różne pyszne podarunki, które razem składają się na urocze kompozycje w bożonarodzeniowym klimacie przyciągające nie tylko uwagę, ale także pieszczące podniebienie.

Jedną z firm przygotowujących takie zestawy świąteczne jest Nobilia – Prezenty ze Smakiem, która  od lat tworzy piękne kosze świąteczne dla firm z całego kraju. Jej kompozycje zachwycają swoim szykiem i stylem. Zawierają wiele wyśmienitych produktów delikatesowych, poprzez marki własne takiej jak:  Skład Praski Specjały & Spirytualia, Ovocnie, Choco Maya ale także powstałe przy współpracy z znakomitymi partnerami jak Marek Kondrat poleca Wine & Gifts, J.A. Baczewski czy Ćmielów. Dostępne są różne warianty i wielkości koszów upominkowych, dzięki czemu można dopasować je do budżetu przeznaczonego na te zakupy.

W koszach upominkowych firmy Nobilia można znaleźć produkty jak:

  • ręcznie ozdabiane lukrem pierniczki świąteczne
  • luksusowe praliny z belgijskiej czekolady
  • bakalie i orzechy w czekoladzie
  • marcepanowe kule z czekoladą
  • ciasteczka w wielu wariantach – krakersy, florentynki, ciasteczka korzenne
  • markowe alkohole – włoskie i hiszpańskie wina, whisky, nalewki czy miody
  • wysokiej klasy kawy i herbaty o pysznych smakach
  • dekoracje świąteczne – bombki, choinki, świeczki, świeczniki, koce

Wszystkie podarunki w zestawach świątecznych firmy Nobilia są umieszczone w ozdobnych opakowaniach, między innymi w drewnianych kuferkach, kartonowych puzderkach z bożonarodzeniowymi motywami czy metalowych puszkach, dlatego można również wykorzystać je ponownie.

Przykładowe zestawy świąteczne prezentowane przez firmę Nobilia można znaleźć na jej stronie internetowej.

Kosze świąteczne dla firm – gotowe prezenty na Boże Narodzenie

Gotowe zestawy świąteczne stanowią najlepszy wybór dla tych firm, w których ważne jest obdarowanie podarunkami pracowników, ale również klientów czy kontrahentów. Podarunki te mogą sprawić uśmiech na twarzy każdej obsypanej nimi osoby.

Szykowne kosze świąteczne mogą uświetnić firmowe spotkanie wigilijne. Dzięki temu, że można zakupić je do razu jako podarunki gotowe, nie trzeba poświęcać czasu na ich skomponowanie. Są natychmiast przygotowane do wręczenia, dlatego mogą również stanowić udaną niespodziankę. Pracownicy obdarowani takim podarunkami z pewnością poczują się docenieni. Jest to również jedna z form budowy pozytywnego wizerunku i lojalności w biznesie.

Ponadto zestawy świąteczne dla firm będą kapitalnym podarunkiem dla ważnych osób z otoczenia firmy – dla kluczowych klientów oraz dla kontrahentów, z którymi przedsiębiorstwo chce utrzymywać jak najlepsze stosunki. Wówczas upominki te będą doskonałym dodatkiem do celebracji  Bożego Narodzenia i z pewnością pomogą w zacieśnieniu współpracy.

Zatem gotowe, wypełnione różnymi pysznymi podarunkami kosze świąteczne dla firm stanowią wyśmienity wybór na święta Bożego Narodzenia, by sprawić radość i jednocześnie zadbać o swój wizerunek w biznesie.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA