Zamknij
REKLAMA

Włącznik o wielu możliwościach

10:14, 30.11.2020 | materiały partnera

Sprawdź jakie mają możliwości włączniki livolo!

Włączniki dotykowe LIVOLO

W każdym pomieszczeniu znajdują się włączniki światła, zwykle są to te tradycyjne, czyli klawiszowe. Nie jest to jednak jedyna z dostępnych możliwości, bo mamy jeszcze nowoczesne modele dotykowe. Pełnią one nie tylko funkcję praktyczną, ale też estetyczną. Wystarczy taka niewielka zmiana, aby zmienić dotychczasowy wystrój wnętrza i cieszyć się większym komfortem użytkowania, a wszystko to bez konieczności nadwyrężania budżetu.

Wygodne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia w postaci włącznika dotykowego

Postęp technologiczny sprawił, że mamy obecnie do dyspozycji szereg innowacyjnych rozwiązań, które umilają i ułatwiają nam życie. Przykładem będą niepozorne włączniki dotykowe, które pełnią identyczną funkcję nadrzędną co te klasyczne, ale różnice pomiędzy tymi dwoma modelami dotyczą w dużym stopniu wyglądu i obsługi. Przy włączniku dotykowym nie ma potrzeby przekręcania gałki ani przyciskania przycisku, bo sterowanie oświetlaniem odbywa z poziomu ekranu dotykowego. Można to przyrównać do korzystania ze smartfona, bo do włączenia i wyłączenia konkretnego źródła światła wystarczy delikatne muśnięcie opuszkiem palca po ekranie i gotowe.


Włącznik dotykowy to rozwiązanie przeznaczone nie tylko dla miłośników nowych gadżetów elektronicznych, ale praktycznie dla każdego, kto ceni sobie przede wszystkim wygodę, chce ułatwić sobie codzienne życie. Dostępny jest on w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu dopasujemy go do każdego wnętrza niezależnie od jego przeznaczenia i stylu, w jakim zostało urządzone. W zależności od preferowanego designu możemy sięgnąć po klasyczne rozwiązania typu czerń i biel, jak również postawić na coś w bardziej intensywnym kolorze czy w wersji eleganckiej ze szkła. Szklana powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości i niemalże wtapia się w ścianę. Na rynku prym wiodą włączniki dotykowe marki Livolo, cechujące się najwyższą jakością wykonania, trwałością, dyskrecją, niepalną obudową, prostym montażem, szerokim zastosowaniem, funkcjonalnością. Niezaprzeczalną zaletą będzie praktyczne i efektowne podświetlenie, przez co z łatwością odnajdziemy włącznik i nie będziemy błądzić za nim ręką w ciemnościach. Można nawet zaprogramować szereg funkcji specjalnych, zgodnie ze swoimi bieżącymi potrzebami i preferencjami.

źródło: www.kingled.pl

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA