Zamknij
REKLAMA

Jak zostać programistą? Z pomocą przyjdą kursy!

11:25, 16.02.2021 | materiały partnera

W ostatnim czasie każdy chciałby zostać programistą, nie wszyscy jednak wiedzą, jak tego dokonać. Ponadto większość myśli, że jest to naprawdę proste, wystarczy komputer i niewielka wiedza na temat języków programowania. Nic bardziej mylnego, programista nie ma w zawodzie łatwo, a samo zagadnienie jest niezwykle trudne do opanowania, szczególnie że istnieją różne języki programowania. Jak zostać programistą szybko i skutecznie? Sprawdź!

1. Kurs programowania Java

2. Python - naucz się również tego języka programowania

Jak zostać programistą? Nie będzie to na pewno łatwe, ale z pomocą przyjdą Ci firmy, takie jak Kodilla oferujące kursy i szkolenia dotyczące obsługi i nauki wielu języków programowania. Z ich pomocą masz szansę nauczyć się zawodu, a później zbierać pierwsze zlecenia na tworzenie stron internetowych, czy aplikacji i gier.

Kurs programowania Java

Najpopularniejszy język programowania na świecie, nie ma co do tego wątpliwości. Z pomocą Javy można zbudować solidny back-end. Jeśli doskonale znasz ten język, możesz pracować w wielkich korporacjach podczas tworzenia aplikacji. Co ciekawe, zarobki programistów pracujących w języku Java są najwyższe w branży IT. Postaw więc na kurs Java online i zarabiaj naprawdę sporo. Postaw jednak na firmę, która zadba o Twoja naukę tak jak żadna inna. Jedną z nich już wymieniliśmy. Czeka tam na Ciebie setki godzin nauki, a w jej skład wchodzić będą szkolenia, projekty praktyczne, samodzielna realizacja projektów, a nawet praca dyplomowa na koniec kursu i oczywiście certyfikat jego ukończenia.

Python - naucz się również tego języka programowania

Jeden z prostszych języków programowania, dlatego tak chętnie wybierany na wielu kursach przez osoby jeszcze niedoświadczone. Fakt, że jest prostszy, sprawia, że można od samych podstaw poznać programowanie, a później przejść do kolejnych, trudniejszych języków. Jeśli jeszcze nie wiesz, w jakim kierunku potoczy się Twoja kariera w branży IT, ale wiesz, że chcesz ukierunkować swoje życie zawodowe właśnie na programowanie, kurs Python będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Stawiając na kurs w firmie Kodilla czekają na Ciebie dokładnie 4 miesiące nauki, co ważne sam kurs ma niższy próg wejścia od pozostałych. Co zyskasz, decydując się na to szkolenie? Od razu zaczniesz używać języka programowania w praktyce, dzięki czemu już po ukończeniu kursu rozpoczniesz szukanie pracy, jako Python Developer - nie zwlekaj więc z postawieniem na to szkolenie! Jak zostać programistą? Właśnie w ten sposób!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%