Zamknij
REKLAMA

"Kujawiaczek" - przedszkole, które łączy zalety placówki publicznej i prywatnej

00:01, 22.04.2021 | .

Kujawiaczek to wyjątkowe niepubliczne przedszkole we Włocławku, które z sukcesem łączy zalety placówki publicznej i prywatnej. Dzieci czują się szczęśliwe, akceptowane, spełnione i ważne. 

Kujawiaczek działa przy ul. Długiej 64 we Włocławku od 2015 roku. Placówka jest przeznaczona dla setki dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

- Stworzyliśmy miejsce, w którym dzieci naprawdę są najważniejsze. W specjalnie przygotowanym dla nich, bezpiecznym otoczeniu, w atmosferze ciepła i akceptacji, pod okiem wykwalifikowanej kadry mogą rozwijać się społecznie, uczyć się samodzielności oraz zdobywać wiedzę odpowiednią do ich wieku i rozwoju psychofizycznego

– mówi Grażyna Sadowska, dyrektor Przedszkola Niepublicznego Kujawiaczek.

W Kujawiaczku działania dydaktyczne dostosowywane są do indywidualnych potrzeb i predyspozycji rozwojowych dzieci. Szczególny nacisk kładziony jest na aktywną zabawę, rozwijanie zdolności i zainteresowań, edukację matematyczną, rozwijanie mowy i myślenia, rozwijanie zdolności postrzegania wzrokowego, naukę czytania i pisania, kształcenie artystyczne, rozwój ruchowy, naukę języka angielskiego, karate i tańca oraz zajęcia rytmiczno-ruchowe.

Różnorodność zajęć dodatkowych dostosowanych do wieku dziecka umożliwia wszechstronny rozwój jego zainteresowań. Indywidualne zdolności wychowanków Kujawiaczka i ich pasje muzyczne, sportowe, artystyczne czy językowe rozwijane są poprzez uczestnictwo w konkursach międzynarodowych, ogólnopolskich i regionalnych, udział w projektach, akcjach charytatywnych.

Przedszkole Kujawiaczek: atutem placówki specjalnie zaprojektowany budynek 

Dużym atutem Kujawiaczka jest nowoczesna siedziba specjalnie dostosowana do potrzeb i możliwości rozwojowych dzieci. Budynek został zaprojektowany specjalnie na przedszkole i dostosowany zgodnie z wymaganiami, co zwiększa bezpieczeństwo podopiecznych. 

Rodzice dzieci zwracają uwagę na przestronne, jasne sale z przeszkleniami i ciekawymi tematycznymi kącikami zabaw oraz plac zabaw wyposażony w certyfikowane urządzenia i bezpieczną nawierzchnię. 

Obiekt przedszkola jest monitorowany. "Weneckie" lustra w salach edukacyjnych pozwalają rodzicom, jak i terapeutom obserwować przedszkolaki w codziennych zajęciach i zabawach bez ich rozpraszania. Duże okna (od sufitu do podłogi) zapewniają odpowiednią ilość światła dziennego. Meble, zabawki, pomoce dydaktyczne są odpowiednie do wieku i możliwości rozwojowych dziecka. 

To, co wyróżnia Przedszkole Niepubliczne „Kujawiaczek”, to oprócz czterech sal dydaktycznych (każda powyżej 60 m²), sala logopedyczna, sala terapeutyczna oraz sala gimnastyczna, w której prowadzone są zajęcia gimnastyczne, rewalidacyjno-wyrównawcze oraz z tańca i rytmiki.

Ofertę Przedszkola Niepublicznego Kujawiaczek uzupełnia bogata baza dydaktyczna, certyfikowane zabawki, specjalistyczne pomoce do zajęć, dywany interaktywne, sala kinowa oraz sprzęt audiowizualny i komputerowy, które pozwalają na wprowadzanie innowacyjnych metod nauczania.

Przedszkole Niepubliczne Kujawiaczek to:

  • profesjonalna, wykwalifikowana kadra pedagogiczna 

  • specjaliści: logopeda, oligofrenopedagog, psycholog, terapeuta, muzyk

  • ciekawa i bogata oferta zajęć edukacyjnych w ramach czesnego

  • bogaty kalendarz imprez i uroczystości przedszkolnych 

  • stała współpraca z teatrem, kinem, aktorami teatrów objazdowych 

  • przestronne, bardzo dobrze wyposażone sale edukacyjne i sala gimnastyczna

  • dywany interaktywne, monitory interaktywne

  • plac zabaw wyposażony w certyfikowany sprzęt. 

Przedszkole Kujawiaczek: kadra placówki to młodzi ludzie z pasją 

Wysoki poziom wspomagania rozwoju i wczesnej edukacji dzieci uczęszczających do Kujawiaczka, to wyniki sumiennej i rzetelnej pracy specjalnie dobranej kadry placówki.  

- Kadra Przedszkola Niepublicznego Kujawiaczek to młodzi ludzie z pasją - wykształceni, zaangażowani nauczyciele, specjaliści, instruktorzy dbający o ciepłą i przyjazną atmosferę. W swojej pracy wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Są profesjonalistami w zakresie edukacji przedszkolnej

- mówi Grażyna Sadowska, dyrektor Kujawiaczka

Czesne za pobyt dziecka w przedszkolu wynosi 260 zł, stawka żywieniowa dzienna wynosi 10 zł. W ramach czesnego prowadzone są zajęcia języka angielskiego, rytmiki, logopedyczne.

Placówka jest czynna w godzinach 6:00-17:00.

Zapisy do przedszkola trwają przez cały rok.

Przedszkole Niepubliczne Kujawiaczek

ul. Długa 64

87-800 Włocławek

Telefon: +48 510 954 600

Telefon: +48 692 840 300

Telefon: (54) 426 29 40

e-mail: [email protected] 

www.przedszkolekujawiaczek.pl

(materiał promocyjny )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%