Zamknij
REKLAMA

Ucz się języków obcych - tak jak chcesz! Dzięki kursom i wyjazdom językowym

00:00, 29.04.2021 | materiały partnera

By sprawnie i prawidłowo posługiwać się językiem obcym konieczna jest praktyka i regularne ćwiczenia. Te, zwłaszcza młodym ludziom, kojarzą się najczęściej z godzinami spędzonymi nad książką oraz mozolną nauką językowych regułek. Warto jednak pamiętać, że istnieją też inne – przyjemniejsze i skuteczniejsze metody nauki. Dzięki bogatej ofercie kursów i wyjazdów ATAS możesz rozwijać umiejętności językowe, a jednocześnie przeżyć wyjątkową przygodę.

Trening czyni mistrza – także językowy

Regularność to ważny element – nie tylko w przypadku nauki języków. Systematyczne powtarzanie pewnych czynności sprawia, że stają się one nawykami. Z kolei zajęcia języka ograniczone jedynie do kilku godzin w szkole to dla niektórych zbyt mało, by sprawnie opanować komunikację np. po angielsku.

Dlatego tak ważne jest wsparcie nauki dodatkowymi metodami. W zależności od potrzeb i umiejętności mogą być one mniej lub bardziej zaawansowane. Przede wszystkim warto otaczać się nowym językiem – mieć z nim stały kontakt. Jak to robić? To bardzo proste! Pomagają w tym m.in. zagraniczne filmy i seriale, muzyka, podcasty itp. To dobry sposób, by osłuchać się z danym językiem i poznać potoczne zwroty i wymowę wykorzystywane na co dzień.

Tym, którzy poszukują większych wyzwań polecamy kursy  wyjazdy językowe organizowane przez firmę ATAS. Dlaczego warto się na nie zdecydować?   

Wyjazdy językowe – przyjemne z pożytecznym

Wyjazdy językowe to ogromna atrakcja zwłaszcza dla dzieci i młodzieży. To przede wszystkim szansa na poznanie nowych miejsc i kultury innego kraju. Grupowy wyjazd może okazać się nie tylko chwilową przygodą – to także czas zawiązywania dłuższych, przyjacielskich relacji z rówieśnikami.

W kwestii nauki – trudno o lepszą metodę rozwijania języka niż zagraniczny wyjazd. Dla młodych ludzi to również lekcja samodzielności. Kontakt z inną kulturą pomaga przełamać barierę językową i popycha do aktywnej komunikacji. A to wszystko w formie niezapomnianej, wakacyjnej przygody. 

Wyjazdy językowe – wybierz idealne miejsce od nauki

W ramach wyjazdów językowych ATAS zyskujesz wyjątkową okazję uczyć się języka tam, gdzie chcesz! Wielka Brytania, Malta, Niemcy, Irlandia, a nawet Stany Zjednoczone – to tylko część bogatej oferty kursów zagranicznych. Wybierz kraj i miasto, które odpowiada Ci najbardziej i spędź tam niezapomniane chwile zabawy połączone z nauką. Nauka języków obcych jeszcze nigdy nie była tak fascynująca!  

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%