Zamknij
REKLAMA

Octagon ubiera mistrzów sportu. Od stóp do głów ubierze też... twoje dziecko 

00:01, 31.05.2021 | .
Skomentuj Z prawej Łukasz Głowacki a ambasadorem marki Jakubem Straszewskim. Mat. Octagon.

Marka Octagon to sklepy z wysokiej jakości polską odzieżą kibicowską, do sportów walki, na siłownię i patriotyczną. Ubiera mężczyzn, kobiety i dzieci. We Włocławku Octagon zaprasza na Reja 2. 

Octagon to prężnie rozwijająca się polska marka wysokiej jakości odzieży dedykowana dla każdego odbiorcy, nie tylko trenującego sporty walki. 

Sieć sklepów oferuje odzież kibicowską, do sportów walki, na siłownię czy odzież patriotyczną. Każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od wieku i płci. Odzież Octagona przeznaczona jest dla klientów ceniących komfort, swobodę i wysoką jakość.

- Nasza oferta jest skierowana do wszystkich ludzi lubiących dobrze wyglądać oraz dbających o jakość materiałów dobranych do konkretnych produktów. - mówi Łukasz Głowacki, z Octagona. - Nasze ubrania są bardzo dobrej jakości. Jest to produkt typowo polski. Jeśli chodzi o asortyment, to każdy znajdzie coś dla siebie - od niemowlęcych body po odzież dla dorosłych w różnych rozmiarach. Jako nieliczni w Polsce mamy w swoim asortymencie zestawy dla najmłodszych, rozpoczynających swoją przygodę ze sportami walki - rękawice, kaski, ochraniacze. Dla bardziej zaawansowanych posiadamy wymagający sprzęt do mma i boksu. 

Octagon intensywnie włącza się również w promocję lokalnych, młodych i utalentowanych zawodników.. Wspiera m.in. młodzieżowego wicemistrza świata w boksie, włocławianina Jakuba Straszewskiego, który jest ambasadorem marki czy bokserkę z Włocławka Martynę Bruch

Octagon jest również organizatorem gal sportów walki

Octagon to jedna z najprężniej rozwijających się w tej chwili marek sportowych w Polsce. Oprócz sklepu we Włocławku działa m.in. w Toruniu, Grudziądzu, Bydgoszczy, Mogilnie, Łodzi czy Krakowie. Do tego dochodzi bardzo duża rozpoznawalność na rynku czeskim i słowackim. 

Sklep Octagon Włocławek jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 18:00. Ma swój kanał na Facebooku, na którym można śledzić nowości w kolekcji 2021. Więcej TUTAJ. 

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest ubranie Waszej pociechy „od stóp do głów” w odzież Octagon wraz z zestawem gadżetów! Szczegóły 1 czerwca TUTAJ

(materiał promocyjny )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

🙄🙄

0 0

Patusy dla patusów 21:12, 01.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%