Zamknij
REKLAMA

Jaki fotelik samochodowy dla dziecka?

00:00, 04.06.2021 | materiały partnera

Bezpieczeństwo malucha w samochodzie to kluczowa sprawa, której warto poświęcić trochę czasu. Rodzice zastanawiają się, jaki fotelik wybrać, aby zapewnić dziecku maksymalną ochronę podczas niespodziewanej sytuacji na drodze. Pomocne są wyniki testów ADAC, które pokazują, jakie bezpieczeństwo dają foteliki dziecięce do samochodu podczas testów zderzeniowych. Aktualne wyniki są istotnym argumentem dla rodziców podczas zakupów. Ważne, by zadbać o bezpieczne przewożenie dzieci już od pierwszych dni. Jaki fotelik samochodowy dla dziecka wybrać? Szukamy takiego, który zagwarantuje maksymalną ochronę podczas awaryjnej sytuacji.

Bezpieczny fotelik samochodowy od pierwszego dnia życia

Standard i-Size rekomenduje dobór fotelika na podstawie wzrostu, a nie wagi dziecka. Fotelik samochodowy Joie i SNUG jest dostosowany do potrzeb noworodka o wzroście 40-75 cm i wadze poniżej 13 kg. Gwarantuje najbezpieczniejszą podróż przez pierwszy rok życia. Efektywna 3-warstwowa ochrona okolic głowy, wkładka dla niemowlaka oraz pianka w systemie Intelli-Fit sprawią, że podróż będzie nie tylko bezpieczna, ale i komfortowa. Joie i-SNUG jest kompatybilny z bazą i-Base™ oraz i-Base™ Advance. Tego typu siedzisko pasuje do większości wózków marki Joie oraz innych producentów, przy zastosowaniu adapterów Maxi-Cosi. O więcej zabezpieczeń warto zapytać specjalistów ze sklepu z akcesoriami dla dzieci Hoplano.com, którzy doradzą i postarają się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Komfortowo wyposażony fotelik samochodowy dla dziecka

Noworodki i małe dzieci uwielbiają kołysanie, które przypomina im błogi czas spędzony w brzuchu mamy. Projektanci wykorzystali ten fakt do konstrukcji podstawy siedziska. Fotelik samochodowy Joie i-SNUG ma zaokrągloną podstawę, która pozwala na delikatne bujanie dziecka, gdy fotelik wypięty jest z samochodu. Płynny ruch uspokoi malucha i delikatnie ukołysze do snu.

Dodatkiem, który może okazać się bardzo praktyczny w podróży jest wodoodporna budka z filtrem o współczynniku UPF 50+, która zapewni ochronę przed promieniami słońca. Można ją w dowolnym momencie zamontować i przypiąć do fotelika, gdy spędzamy czas na świeżym powietrzu.

Tapicerka wykonana została z tkaniny bardzo przyjemnej w dotyku i zapewniającej przepływ powietrza. Skóra malucha może oddychać nawet podczas długiej podróży. Uniwersalne kolory z łatwością dostosują się do wnętrza każdego samochodu. Tapicerkę można wyprać w pralce, dzięki czemu zawsze będzie higieniczna czysta.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%