Zamknij
REKLAMA

Oszczędność dla biznesu - Kügelgen Property

00:00, 20.07.2021 | materiały partnera

Myślisz o założeniu firmy? To fantastycznie! Co Cię hamuje? Brak miejsca, brak funduszy, a może po prostu nie wiesz jak się za to zabrać? Kügelgen Property to rozwiązanie wszystkich Twoich bolączek.

Kügelgen Property to oszczędność pieniędzy

Nie wiesz pod jakim adresem zarejestrować swoją firmę? A może nie chcesz tego robić w domu, a nie potrzebujesz do funkcjonowania firmy lokalu? Od teraz możesz zarządzać firmą nawet z Mauritiusa. Dlaczego? Kügelgen Property oferuje Ci wirtualne biuro. Co zyskasz?

  • Adres do celów rejestracyjnych w Urzędach
  • Obsługa korespondencji przychodzącej
  • Informowanie o nadejściu i odbiorze korespondencji
  • Nielimitowane skanowanie poczty
  • Wysyłka zebranej korespondencji raz w miesiącu
  • Obniżenie kosztów prowadzenia działalności

Kügelgen Property to wygoda

Wirtualne biuro to nie wszystko! Mamy dla Ciebie w pełni wyposażoną salę konferencyjną. Sala konferencyjna Kügelgen Property to w pełni wyposażona przestrzeń do spotkań wybierana przez najbardziej wymagających. Już nie musisz szukać parkingu dla swoich klientów, albo dawać wskazówki gdzie znajdą parkometry. Strzeżony parking Kügelgen Property to naprawdę duża wygoda! Potrzebujesz przerwy kawowej? A może lunchu? Opiekun sali zrealizuje Twoje każde życzenia. Stabilne i szybkie połączenie z Internetem sprawi, że każda telekonferencja, czy zdalne szkolenie odbędzie się bezproblemowo i bez ryzyka przerwy. Nie masz komputera? Nie masz kamery? A może potrzebujesz pomocy w konfiguracji? Niczym się nie przejmuj. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Kügelgen Property to kompleksowość

Oprócz wirtualnego biura i sali konferencyjnej dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksową obsługę księgową, prawniczą, notarialną i marketingową. Od teraz nie będziesz musiał martwić się składaniem dokumentów do ZUS-u, czy US. Zrobimy to za Ciebie. Potrzebujesz umowy, a może chcesz zabezpieczyć swój dobytek? Pewnie, radca prawny i notariusz czekają na Ciebie. Budujesz markę od podstaw? A może potrzebujesz odświeżenia? Kügelgen Media sprosta najbardziej wymagającym. Jesteś deweloperem, lub prowadzisz dużą inwestycję? Szukasz biura sprzedaży? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Zespół Kügelgen Property to osoby doświadczone, z długoletnim stażem w branży deweloperskiej, które niejedną inwestycję stworzyły i sprzedały.

Skontaktuj się z nami!

Kügelgen Property, Włocławek, Płocka 18A, tel.: 531 739 497, http://kugelgenproperty.pl

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%