Zamknij
REKLAMA

Znaleziono klucze na ławce w parku na michelinie, na 1 ławce obok cmentarza. Własciciela proszę o komentarz i napisanie co to są za klucze.


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Jedzie ktoś do Venus i ma może wolne miejsca ? ????

Dziś godz. 15:30 orlik ZST wraz z kolegą pozdrawiamy blondynkę grającą w piłkę nożną, byłaś ubrana w jasne spodnie, białe buty i fioletową bluzę. Zostaw po sobie jakiś ślad, myślę że fajnie byłoby się poznać????

Witam. Dzien 19/20 Październik Klub A1 Szukam dziewczyny która siedziała z koleżanka na takim podwyższeniu po prawej stronie jak się wychodzi na fontanny przechodziłem koło was wszedłem na piasek i sie cofnąłem to bylo jakos po 2 godzinie nie pamietam już dokładnie kiedy tam was widzialem, Ta dziewczyna ktora siedziala blizej piasku prosze o zostawienie czegos po sobie ????

Witam. Szukam kluczy zgubionych w parku H. Sienkiewicza. Czy nikt nie znalazł może w przeciągu 2-3 dni ?

Hej. Poszukuje przeuroczej dziewcznyny która wczoraj była w A1, powidziałaś mi "hej" na fontannie kilka razy się do siebie uśmiechaliśmy jak już wychodziem to mineliśmy się na schodach usmiechająć się do siebie byłem ubrany w czerwoną koszule w kratke czarne spodnie i czarno białe Nike. Odezwij się ????????

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone