Zamknij
REKLAMA

Pozdrawiam 3 dziewczyny siedzące pod przejściem na Kazika koło 15(niedziela) obok stokrotki xd macie piękny wokal mogły byście nam śpiewać godzinami . Odezwicie się motocyklista z kolegą???? xd????????????????????????


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Gdzie: stadion koło lasu Kiedy: dziś (22.09) Opis: Serdecznie pozdrawiam rudowłosą dziewczynę ( była ubrana w czarne spodnie, białą bluzkę i czarną skórę) była dzisiaj na stadionie z 2 dziewczynami i z psami. Zostaw po sobie jakiś ślad????

Włocławek 22.09 godz.17:20 Wzorcownia 1piętro Wraz z koleżanką szukamy Kuby. Wysoki brunet,siwa bluza i czarne spodnie oraz torba treningowa na ramieniu. W trakcie rozmowy mojej i koleżanki dopowiedziałeś że dzisiaj można iść na siłke, przedstawiłes nam się ale nie zdradziłeś nazwiska i powiedziałeś że czekasz na post na spotted haha Więc teraz się odezwij ; )

Szukam dwóch chłopaków,którzy pomogli mi pozbierac sie i sie mna zaopiekować. 19 w środe ok.godz.21~22. Bylam wraz z kolega, jednego z was odwiozla moja mama. Bylo to bodajże przy ulicy łanowej. Zostawcie po sobie ślad jeśli możecie

poszukuje pieknej dziewczyny widzianej 22.09 około godziny 15 w mili w kowalu mialas czarne wlosy i przyjechalaś białą elką niestety zabraklo mi odwagi i czasu zeby sie odezwac

Pozdrawiam grupę która śpiewała mi sto lat za pomoc z kupnem alkoholu ???????????? Piliśmy wasze zdrówko ???? 21 września , wieczór , żabka na 3 maja chyba ????????

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone