Zamknij
REKLAMA

Witam???? .Poznam kobiete w wieku 27-35 lat z Włocławka jak i z okolic do popisania moze z czasem coś wiecej...brunet 30 l.????


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

wybiera się ktoś z włocławka lub okolic na Japanese Night Riders do Grudziądza 27 kwietnia ? moznaby pojechać większa ekipą.

Hej Szukam taniego weterynarza we Włocławku

Hej Poszukuje chłopaka, ktory dnia 23.04 okolo 14 :40 stał na przystanku z kolegą na dworcu od strony wzorki. Miał czarną bluze nike .

W dniu 23.04 po godzinie 12 okolice Kaufland/Multikino zgubiłem portfel z dokumentami,prosze o kontakt.

Hej. Jestem nieśmiałym oraz wrażliwym facetem który nie miał szczęścia do kobiet. Zdecydowałem się napisać na spotted bo może jest jakaś dziewczyna która chciałaby wyjść na spacer, piwo czy do kina. Poszukuję rozmowy i zrozumienia bo na związek to chyba nie ma szans 😅 Jestem wysoki (193), studiuję, mam wiele zainteresowań oraz 21 lat (wiek nie robi dla mnie większego znaczenia). Mogę Cię w kilku rzeczach zaskoczyć. Jeżeli chciałbyś abym się do Ciebie odezwał to proszę zostaw po sobie like lub superkę. Za zbędne komentarze oraz hejterom dziękuję i nie zawracajcie sobie głowy oraz nie marnujcie swojego oraz mojego czasu.

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone