Zamknij
REKLAMA

Witam???? .Poznam kobiete w wieku 27-35 lat z Włocławka jak i z okolic do popisania moze z czasem coś wiecej...brunet 30 l.????


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Znaleziono etui do telefonu Adidas 14.06 na imprezie w a1

Gdzie: Włocławek, Brzeska/Wyszyńskiego; Kiedy: Sobota, 15 Czerwca 2019 Kawałeczek po godzinie Jedenastej; Poszukuję dziewczyny, która szła przez Brzeską, skręciłaś w Wyszyńskiego, a potem chyba w ulicę Gdańską. Byłaś ubrana w krótkie spodenki i z tego co pamiętam to jasne - możliwe białe buty. Miałaś słuchawki na sobie i jeśli dobrze dostrzegłem, to tatuaż na plecach po lewej stronie. Spodobało mi się jak szłaś pewna siebie, wyprostowana, ale na luzie - coś czego dawno nie widziałem w tym mieście. Mogę dodać też, że to co mi się w Tobie spodobało, to zgrabne zadbane ciało. Przejeżdżałem Miejskim Środkiem Transportu, dlatego też nie mogłem podejść - dobre i takie tłumaczenie, prawda? ;p Pozdrawiam.

Gdzie we Włocławku i okolicach tanio przyciemniają tylne szyby w autach?

Poszukuje pewnej cudownej dziewczyny, którą miałem okazje poznać wczoraj (14.06.2019) na imprezie w A1. Jeśli dobrze pamiętam miała na imie Daria. Chodzi do Chemika, ma krótkie blond włosy i jest bardzo niska. Jeśli ktoś ją zna, albo jeśi to czytasz, to zostaw coś po sobie :)

Szukam chlopaka ktory w ubieglym tygodniu w poniedziałek (03.06) w Brześciu Kujawskim wysyłał kwiaty Natalii z Włocławka. Byłeś białym samochodem. Zostaw kom lub like.

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone