Zamknij
REKLAMA

Siemka chciałbym pozdrowić i jednocześnie odnaleźć dziewczynę z festiwalu szkół zawodowych. Masz bardzo długie włosy w kolorze rudym. Dokładnie ubrania nie pamiętam ale wiem że miałaś worek z Vansa i bodajże na imię Wiktoria lub Weronika (dokładnie nie usłyszałam) chciałem zagadać ale nie zdążyłem bo wsiadłaś do samochodu. A poza tym już wracaliśmy. Jakbym miał jeszcze chwilę to bym zagadał ????


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Szukam kobiety do bliskich spotkań (stałego związku), na początek luźne spotkania, potem wyjścia na kolację, teatr, wyjazdy zagranice w przedziale wiekowym 28-35 lat szczupła z Włocławka i do 10 km poza (jestem mobilnym rowerzystą). O sobie: Jestem brunetem krępego ciała, lat 30, pracujący. Miły, opiekuńczy, zaradny - trzeba poznać. Interesują mnie werbalne kontakty aby się poznać. Kontakt: 733-216-056 lub: [email protected]

Polecacie jakiegoś ortopedę we Włocławku?

Kiedy wczoraj 17.11 Gdzie Karczma Kujawska Poszukuję dziewczyny ubranej na czarno byłaś chyba z koleżanką przy barze odezwij się jak chcesz pozdrawia chłopak w białej koszulce w czapce

KIEDY: 17.11.2018 GDZIE: PERON PKP W LUBANIU LUB POCIĄG JADĄCY DO TORUNIA OPIS: Dnia 17.11 na peronie w Lubaniu, lub w pociągu jadącym z włocławka do torunia, została zgubiona cienka, złota bransoletka, jeśli ktokolwiek ją znalazł/widział/coś wie na ten temat proszę o odzew w komentarzu lub na priv. Bransoletka ma dla mnie ogroną wartość sentymentalną więc dla znalazcy przewidziana jest wysoka nagroda pieniężna.

Cześć. Miły, sympatyczny facet poszukuje milej sympatycznej kobiety ktora chciala by stowrzyc powazny stały zwiazek. Mam 29 lat jestem z Włocławka prosze o Lajki.

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone