Zamknij
REKLAMA

Chłopak 20+ po tragicznych przejściach, zraniony przez życie pozna osobę plci przeciwnej do... porozmawiania jak na początek. Nie szuka on seksu czy jednorazowej przygody a jedynie uczucia, wsparcia i wspólnego spędzania czasu.


Komentarze (1)

DJ MAN DJ MAN

3 0

polecam Panią psycholog Włocławek Reja 10/5
18:56, 13.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Hej????miły,sympatyczny 26 latek pozna????miłą,sympatyczną dziewczynę na wypady do Kina, wspólnych spotkań, Spaceru, jakąś Imprezę A potem może jakiś związek czas pokaże ????????Jeśli dokucza ci Samotność w te jesienne wieczory i w ogóle czujesz sie samotna i jestes chętna się poznac zostaw Serduszko ❤ odezwę Się ????Dziewczyny w wieku do 25 lat . Włocławek i okolice. Pozdrawiam

Hejka poszukuję jakieś miłej duszyczki która chciałaby wspólnie wynająć mieszkanie !!

Witam???? .Poznam kobiete w wieku 27-35 lat z Włocławka jak i z okolic do popisania moze z czasem coś wiecej...brunet 30 l.????

Cześć. Mam nietypowe pytanie czy można zajestrowac się telefonicznie do szpitala ortopedii? Jeżeli tak to poproszę o wskazówki lub numer tel.. Pozdrawiam ????

18.10.2018 godzina ok 21.00 skrzyżowanie przy Tesco Szukam kierowce Czarnego BMW e60 sedan, który ma złotą naklejkę na tylnej szybie Automyjni

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone