Zamknij
REKLAMA

Kiedy: 19.01 Gdzie: Mistrz i Małgorzata Hej :) szukam przystojnego, wysokiego bruneta, którego widziałam wczoraj około godziny 19:00 w Mistrzu i Malgorzacie. Miałeś białą koszulkę i czarne spodnie. Masz świetne oczy i cudowny uśmiech ☺ Odezwij się


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Pozdrawiam serdecznie Panią blond włosy spacerująca po Parku Sienkiewicza z dwójką dzieci córka i synem na hulajnodze dnia 20 kwietnia sobota w godzinach 16-16:30 kierująca się koło Katedry później w ul.Cyganka

Od 1 do 5 maja będę we Włocławku, szukam osoby chętnej na wspólny spacer ze swoim pieskiem🐶 Najlepiej jak najmniejszych gabarytów i szczeniak😊 Mój trzymiesięczny maluch chętnie kogoś nowego pozna. Ktoś chętny?”

Cześć, czy wie ktoś, czy znajduje się jakaś szkoła fotograficzna we Włocławku lub jego okolicach.

Może odezwie się kobieta która dziś 25.04 biegła koło szpitala ścieżka rowerowa w stronę biedronki przed 19 sta, brunetka jasno zielona koszulka, ciemno jasne leginsy, włosy spięte w kitke Chciałbym cię poznać!

Chciałbym pozdrowić dziewczynę, która była w kinie (25.04) na seansie Avengers o godzinie 19 sala 1, zainteresowała mnie Twoje osoba, odezwij się, a moze wyskoczymy kiedyś wspólnie na coś od Marvela. Chłopak obok w czerwonej koszulce :)

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone