Zamknij
REKLAMA

Gdzie: Kościół w Szpetalu Górnym Kiedy: 14.04 Godzina: 11:30 Pozdrawiam chłopaka w blond włosach,który był w kościele wraz z rodzinką. Trzymałeś na rękach młodsza siostrę w różowej czapeczce. Miałeś na sobie szarą bluzę z czerwonymi sznurkami,granatową kurtkę oraz niebieskie nike. Wyglądałeś na bardzo sympatycznego więc fajnie byłoby się poznać.


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Gdzie: okolice myjni przy ul. Węglowej opis: zaginął Iphone X S Max, czarny w czarnym etui, znalazcę proszę o kontakt z administratorami grupy. Wykazanie się uczciwością nagrodzone będzie nagrodą.

Witam. Czy może ktoś znalazł legitymację W.Łupiński na adres Ostrowska . Została zgubiona dnia 19.04.2019 w obrębie wzorcowni lub w autobusie mpk. Proszę o wysłanie legitymacji na adres. Lub o kontakt.

Kiedy?: środa 24 kwietnia, godzina 7 Gdzie?: Włocławek Zazamcze, pociąg regio do Torunia Głównego Hej, wraz z kolegą szukam 2 dziewczyn które wsiadły na zazamczu do pociągu, jeśli to czytacie zostawcie po sobie ślad, bardzo nam się spodobałyście ☺️☺️

7chłopaków poszukuje 7dziwczyn ja jutrzejszą domówkę 24kwiatnia, domówka będzie od godziny 19

wybiera się ktoś z włocławka lub okolic na Japanese Night Riders do Grudziądza 27 kwietnia ? moznaby pojechać większa ekipą.

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone