Zamknij
REKLAMA

Poznam miłą dziewczynę do poznania się i może czegoś więcej. Wiek do 22 lat o ile nie przeszkadza Ci to że sam mam 18 lat. Wymagania: miła, z poczuciem humoru, bez nałogów (poza paleniem), nie patrząca na wygląd i kasę... Odpowiadam na superki!


komentarz (1)

zbulwersowany jak nizbulwersowany jak ni

2 0

Może czegoś więcej... to co to znaczy ?? ty zboku jeden !!! już byś chciał ją w kakao posuwać ? wstyd !!!! 12:13, 08.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Witam. Poszukuję ludzi o nazwisku Majer. Mój dziadek urodził się we Włocławku. Niedawno zmarł mój Tata i chciałbym odszukać część rodziny z jego strony. Jeśli to możliwe to liczę na pomoc z Waszej strony.

Witam, potrzebuje ktoś może korepetytorki z języka angielskiego na poziomie klasy 1,2,3 podstawowej? spoglądam na ❤️ i komentarze.

Szukam partnera na studniówkę, który potrafi się dobrze bawić. Odpowiadam na superki 😁

Szukam ładnej blondynki z piątkowej imprezy w lofcie. Miała czarne skórzane spodnie i białe trampki. Była ze znajomymi i chyba chłopakiem... wstydziłem się podejść.

Witam. Poszukuje dziewczyny widzianej w maku dnia 6.10.2019 jakoś pół godziny po meczu w ręczną junak/toruń. Miałaś czerwoną bluzę adidasa o ile się nie mylę, a naprzeciw Ciebie siedziała koleżanka ubrana na czarno. Jeśli to czytasz daj serduszkoo❤️

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone