Zamknij
REKLAMA

Kobiety na autobusy! We Włocławku pojazdami MPK jeździ ich kilkanaście

08.03.2020

Kobiety na autobusy! We Włocławku pojazdami MPK jeździ ich kilkanaście

Jeszcze kilka lat temu kobiety za kierownicami dużych aut były rzadkością. Teraz to się zmieniło i spotkać je można między innymi w komunikacji miejskiej. To one wożą nas codziennie do szkoły, pracy i lekarza. We włocławskim MPK jest ich czternaście, a jazda takimi gabarytami to między innymi ich pasja. Co jeszcze?

Pierwszą Panią jeżdżącą włocławskim autobusem spotykamy w środę (4 marca) na pętli autobusowej na Ostrowskiej. Ma jeszcze kilka minut do wyjazdu w kierunku ul. Toruńskiej. Uśmiech "od ucha do ucha", widać, że lubi to, co robi.

- W MPK pracuję już ponad półtora roku. Ważny jest dla mnie kontakt z ludźmi i każdego dnia cieszę się, że mogę wozić mieszkańców Włocławka. Dodatkowo lubię jeździć dużymi pojazdami, więc łączę przyjemne z pożytecznym. Nie oszukujmy się, ale kierowanie autobusem nie należy do trudnych zadań, a na dodatek jest zwyczajnie przyjemne - mówi w rozmowie z nami p. Joanna.

Panią Marzenę "złapaliśmy" w zajezdni, gdzie po kilku godzinach jazdy po Włocławku zakończyła pracę. Co skłoniło ją do takiego zajęcia? 

- Od zawsze jestem związana z motoryzacją. Jestem między innymi instruktorem jazdy kat. B. Po zrobieniu wielu uprawnień w końcu przyszła pora na E. To wtedy postanowiłam, że zwiążę swoją przygodę z autobusami i tak to wyszło. Lubię ryk każdego silnika i pewnie dlatego pracuję tu już od pięciu lat. Początkowo myślałam, że to będzie nudne, ale szybko przekonałam się, że będzie zupełnie inaczej. Codziennie się zaskakuję - zdradziła nam p. Marzena.

W zajezdni przy ulicy Rysiej spotykamy też panią Renatę, która włocławskim autobusem jeździ już rok. Co może powiedzieć po tym czasie? Jak wyglądały początki?

- Nie wyobrażam sobie teraz innego zajęcia. Po roku można powiedzieć, że jestem obyta, wprawiona i jeżdżę już bez stresu. Trzeba mieć nerwy na wodzy. Na drodze są różne sytuacje i jest to odpowiedzialna praca z ludźmi. Wozimy innych, dlatego trzeba przychodzić wyspanym i wypoczętym. Trzeba to przede wszystkim lubić, a ja już od dawna myślałam o uprawnieniach pozwalających na jazdę autobusem. Kobieta, jeśli decyduje się na pracę MPK, to jest to praca z wyboru - zdradziła p. Renata.

Na pętli przy ulicy Wienieckiej udało się nam porozmawiać z kolei z panią Dorotą. Ma dziś napięty grafik, w pośpiechu pije kawę, ale odpowiedziała na nasze pytania dotyczące między innymi tego, dlaczego wybrała właśnie autobusy.

- To proste, bardzo lubię prowadzić wszelkiego rodzaju pojazdy. Pewnego dnia w mojej głowie zrodził się pomysł, żeby zacząć pracować jako kierowca autobusu i postanowiłam go zrealizować. Pracuję w firmie już dwa lata i robię to, co lubię. Dla pracy czasem trzeba się poświęcić, a ja dojeżdżam 25 kilometrów w jedną stronę. Wiadomo, czasem zdarzają się kłopoty z pasażerami, ale to normalne, przecież to praca z ludźmi - zdradziła p. Dorota.

W czwartek, w zajezdni rozmawiamy z kolejną kobietą zatrudnioną we włocławskim MPK. Jest tu stosunkowo nowa, ale praca od razu jej się spodobała.

- Pracuję jako kierowca od trzech miesięcy. W firmie panuje znakomita atmosfera i dobrze mi się tu pracuje. Grafik można dostosować do różnych, życiowych sytuacji. Nie ma problemów, żeby się zamienić, jak jest taka potrzeba. Co do samej jazdy, to trzeba sobie powiedzieć uczciwie - to odpowiedzialna praca, a pasażerowie widzą tylko błędy kierowcy. Czasem musimy gwałtownie hamować. Piesi wchodzą nam pod koła i uważają, że zdołamy się zatrzymać. Wozimy osoby starsze, dzieci, uczniów do szkół i musimy dbać o nich bezpieczeństwo - mówi p. Nadieżda.

Jako ostatnią udaje się nam "złapać" panią Anitę, która przyznaje, że jeszcze kilka lat temu nawet nie myślała o tym, że będzie jeździć tak dużym pojazdem po mieście.

- Jeżdżę już od czterech lat. Praca jest przyjemna, ale kiedyś nie wyobrażałam sobie siedzieć za kierownicą autobusu. Dostałam się na kurs prawa jazdy z urzędu pracy. Początki, to fakt, były ciężkie. Musiałam oswoić się z gabarytami pojazdu, ale z każdym dniem szło mi coraz lepiej. Teraz ta praca jest moją pasją - powiedziała p. Anita.

We włocławskim MPK, na stanowisku kierowcy autobusu pracuje aktualnie 14 kobiet. Nie ze wszystkimi udało się nam porozmawiać. Część wychowuje małe dzieci, a inne miały wolne lub przebywały na urlopach wypoczynkowych. Jedna z pań nie była zainteresowana rozmową.


komentarz (98)

turbo turbo

40 14

Ładne kobiety 10:43, 08.03.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

KPWKPW

9 17

To najwyraźniej ładnych kobiet na oczy nie widziałeś/łaś. Na Rysiej takich nie ma. 16:53, 08.03.2020


topiasz z reklamy topiasz z reklamy

4 2

lansuje się-ALE fred. 17:39, 08.03.2020


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


 Odjazd! Odjazd!

7 2

Kierowczyni autobusowa MPK - nie jest po to, aby ją ktoś lubił! Ona jest po to za kierownicą, aby bezpiecznie i dobrze jeździć po ulicach Włocławka! Czasem - jak widzę - pasażerowie swym zachowaniem sami się proszą o ostrzejsze słowo!
13:35, 08.03.2020


ss

1 1

Sam spójrz w lustro zamiast komus ublizac 14:28, 08.03.2020


GrubyGruby

17 25

Na bank ta co nie była zainteresowana rozmową to ta z ulicy Jagiellońskiej.Okropna jest .Powinna kierować starem i węgiel rozwozić. 10:52, 08.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Gruby Gruby

1 12

Dlaczego i z jakiej racji podpiołeś Grubasie pod mój NIK 12:01, 08.03.2020


SławomirSławomir

20 0

Kategoria prawa jazdy na autobusy to D a nie E. 11:01, 08.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


steinstein

44 8

Wszystkie panie są śliczne i życzę im wszystkiego dobrego . 11:05, 08.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


KlimasKlimas

4 1

Racja racja. Zacząć od tych z parteru biurowca po pedagogice na WSHE i tych, którzy studiują 20 i więcej lat na tzw. "renomowanych uczelniach". Następnie zająć się pierwszym piętrem. Ilu tam specjalistów
i kierowników ds. zbędnych jedynie po maturze. 12:49, 08.03.2020


do Klimasdo Klimas

1 1

Moze tak czystke zaczac od Ciebie zamiast od innych osob ? 14:30, 08.03.2020


TigraTigra

21 2

W MPK panuje świetna atmosfera. Ta, yhy... 11:13, 08.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


AaAa

9 4

Jak jestes taki kozaczek to czemu Anonim? 12:12, 08.03.2020


tyśąctyśąc

10 23

A czemu kierowcy autobusów tak zamulają na drodze? Brak umiejętności? Rozumiem, że przepisy, ale jazda 30-40 km/h na prostej drodze przy ograniczeniu do 50 km/h jest chyba trochę przesadą. Kiedyś kierowcy Ikarusami, czy starymi Jelczami na krótkich odcinkach dobijali do 70 km/h. 11:40, 08.03.2020

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

KierowcaKierowca

27 3

Zapraszam za kierownicę autobusu - musimy się dopasowywać do czasu w rozkładzie. Niestety nie jest on gdzie nie gdzie dobrze zrobiony. Albo trzeba się śpieszyć albo musimy jechać powoli, bo za dużo czasu między przystankami. A rozkład jest "święty" - nie można być ani za wcześnie, ani za późno. 11:50, 08.03.2020


...do bałwanka...do bałwanka

10 4

Cyt: ''czy starymi Jelczami na krótkich odcinkach dobijali do 70 km/h. ''

Chyba ciebie ktoś dobił w łeb, że pierniczysz takie bzdury!
Pasażer ma być bezpieczny i dojechać bezpiecznie do swego przystanku, a nie szybko! To jest miasto, a nie jakiś autodrom mule!
I tak często - szczególnie faceci za kierownicą jeżdżą powyżej dopuszczalnej granicy! Nie raz widziałem przekroczenie szybkości co najmniej - o 20 km/godz. 13:43, 08.03.2020


qw_qw_

7 7

Pewnie napisał to kierowca passeratti, któremu przeszkadza wszystko, co znajduje się na drodze 14:31, 08.03.2020


@...do bałwanka@...do bałwanka

5 11

Kolejny cymbał popadający ze skrajności w skrajność. Wybierz się dzbanku do innego miasta i zobacz, jak jeżdżą w nim kierowcy autobusów. W Warszawie jeżdżą z maksymalną dozwoloną prędkością, czasem trochę szybciej. W Gdańsku w ogóle ograniczeń nie przestrzegają i jakoś ludzie dojeżdżają cali. Transport komunikacją miejską musi sprawny i szybki, a nie zapewniać prędkość spacerową dorożki. No chyba, że ktoś jest emerytem i ma czas na podziwianie widoków. 15:06, 08.03.2020


REKLAMA

Włocławek9Włocławek9

13 8

Jedna Pani kierowca zatrzymuje się daleko od krawężnika, co stanowi lekkie zagrożenie dla osób starszych 11:48, 08.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AlojzyAlojzy

23 11

Asia P. zdecydowanie najfajniejsza:-))))))))) 11:51, 08.03.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Uu1Uu1

10 9

Aśka ładna pozdrawiam i do zobaczenia na trasie 12:36, 08.03.2020


:-)))))))))))))):-))))))))))))))

9 7

Zawistne samice minusują!:-)
18:54, 08.03.2020


ManiekkManiekk

1 14

Pełno tego Włocławka,niestety tylko od pętli do pętli Autobusów Miejskich.No to wsiadamy w piękny nowoczesny Autobus z napisem Włocławek.Jeździmy po wszystkich Centrach Kultury i Sportu w Polsce Europie.Plus wszystkie miejsca Turystyczne Polska Europa wszystkie sezony.Według przepisów międzynarodowych rozpisanych na pojazd kierowcę i załogi kierowców.Gdzie są dziś ci kierowcy co z Włocławkami od przewozu dzieci po kulturę i sport ich pętlami były granice Europy.Po wszystkich stolicach Europy pojawiał się napis na Autobusie Włocławek. Czy obecnie Włocławek posiada załogę kierowców na Europę łącznie ze wschodem Rosja itd.Może wróćmy do średniowiecza i odgrodźmy się od reszty Polski murem siedźmy cicho i zarabiajmy swoje.No dziś Włocławek nie jest ambicjonalny nie posiada ludzi transportu do tego typu zadań.Tych którzy mają wiedzę doświadczenie wyklucza na czas spokojnej kadencji interesów osobistych.MPK Miast Polski wykonuje usługi nie tylko w obrębie własnych Pętli miasta dają sto Autobusów na MPK a takie MPK.Potrafią wypracować kilka Autobusów Turystycznych wraz z Kierowcami w załogach.Pewnych w zadaniach i przepisach.A tu Szczytno ogrodzone murem,Autobusy kończące kurs na rogatkach miasta.Dobranoc. 12:06, 08.03.2020

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

KolegaKolega

7 2

Masz schizofrenię, widać po Twojej pisowni i treści. 14:45, 08.03.2020


Alfred Alfred

3 12

Tacy kierowcy w MPK nie pracują bo Ci z doświadczeniem jeżdżą na zestawach po Europie i Polsce nie chcą jeździć za takie pieniądze.W MPK jezdżą ludzie bez doświadczenia po kursie z UP wożą ludzi powodują kolizje nie zawsze ze swojej winy ale wiekszość można uniknąć ale trzeba mieć doświadczenie. Pozdrowienia dla byłych kierowców a nie ludzi z prawem jazdy tylko. 15:07, 08.03.2020


Do AlfredDo Alfred

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


XF 91XF 91

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


HarnaśHarnaś

8 13

Ta pierwsza Pani zdecydowanie najfajniejsza. Ciekawe czy ma jakiegoś pięknego. 12:42, 08.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

CykCyk

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


KombajnKombajn

1 1

E. K. to nie za bardzo umie. 14:07, 08.03.2020


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


GAL GAL

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


do Mariolido Marioli

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


ss

12 10

Widze ze wiekszosc tu komentujących to chyba pracownicy mpk robiący gownoburze zamiast powiedzieć komus w twarz lepiej publicznie hejtowac. Dno. 13:47, 08.03.2020

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

TigraTigra

9 4

Sam robisz "gównoburze". Po to jest internet żeby wyrażać swoje opinie. A nóż wpłyną one na poprawę funkcjonowania MPK. 14:06, 08.03.2020


ss

7 8

Myślisz ze ublizanie innym pomaga w funkcjonowaniu ??? 14:15, 08.03.2020


Do sDo s

6 6

Ja nikomu nie ubliżam jedynie wskazuję fakty. 14:41, 08.03.2020


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


SławomirSławomir

2 2

Nie tylko ona. Popatrz kto w biurowcu i na warsztacie. 14:04, 08.03.2020


REKLAMA

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Do powyżej Do powyżej

18 5

Masz jakiś problem buraku a jak nasi za granicą zapitalaja to dobrze 15:53, 08.03.2020


Zuch Dziewczyny !Zuch Dziewczyny !

10 12

Cześć i Chwała Bohaterkom ! ❤️ 14:24, 08.03.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

BohaterBohater

5 3

Jakim "bohaterkom" ?! 17:08, 08.03.2020


Czerwona panteraCzerwona pantera

5 1

Chyba bohaterkom popełnionego przez autora artykułu. 17:25, 08.03.2020


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


??????????????

10 1

Co Wy tam napisaliście że tyle komentarzy jest zablokowanych? Jak możecie to napiszcie jeszcze raz. Warto wiedzieć co się w tych spółkach miejskich dzieje. 15:34, 08.03.2020

Odpowiedzi:5
Odpowiedz

TigraTigra

9 6

Widocznie prawda w oczy kole tych "wysokiej klasy specjalistów". Uderz w stół a nożyce się odezwą. 15:46, 08.03.2020


ss

6 6

Ublizano paru osobom 16:31, 08.03.2020


Do sDo s

9 5

Jakoś nie było widać słów powszechnie uważanych za obraźliwe czy gróźb karalnych. Każdy ma prawo do swojego zdania. 16:45, 08.03.2020


SławomirSławomir

6 5

Za to ci, których opisano tacy "święci". Myślałby kto... 17:43, 08.03.2020


OooooOoooo

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


RyszartRyszart

5 16

Tylko jedna się nie ujawniła i dobrze bo najbrzydsza jest. 16:29, 08.03.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

jghhhujghhhu

4 3

Jak noc bo to przez alko i narko 09:16, 09.03.2020


4 Oceany4 Oceany

2 2

Paździerz jak trza? 19:52, 09.03.2020


jaaaaaaaaaaaajaaaaaaaaaaaa

6 6

Marzenka najładniejsza 16:57, 08.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

5 2

Marzenka K. - K. 17:22, 08.03.2020


77777777

10 10

pani pierwsza najlepsza 16:58, 08.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

darodaro

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


????????????????????

8 0

Skoro funkcjonuje Miejska Grupa Zakupowa, która zbiorowo kupuje dla spółek miejskich energię elektryczną, paliwa czy materiały biurowe to dlaczego ich tam tylu siedzi? Panie Prezydencie Marku Wojtkowski może Pan się przyjrzy zasobom kadrowym na Rysiej jako nadzór właścicielski? 17:30, 08.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

re re

0 4

,,koledzy, koledzy kolegów , koledzy koledzy kolegów ''...tak mowią kierowcy . 19:46, 08.03.2020


LucekLucek

9 5

Wyszło szydło z worka że włocławek to jedna wielka wiocha ? można stwierdzić po komentarzach i wiaderkach z Castoramy ? komentujcie schemat pracy w MPK nie mając żadnej wiedzy na ten temat ? jesteście puści jak te wasze hejty wypisane pod artykułem ? może byście wysli trochę poza wirtułalny świat i zobaczyli realia ? Pozdrawiam 18:24, 08.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

SławomirSławomir

5 3

Za to ty masz pojęcie o transporcie zbiorowym pusty dzbanie. 18:51, 08.03.2020


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA

Józef Józef

11 5

Dziś Dzień Kobiet zamiast miłe rzeczy o kobietach pisać to w tym dniu dołujecie Panie z MPK ... 18:47, 08.03.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

TigraTigra

4 6

Święta święta i po świętach. 18:52, 08.03.2020


Ada33Ada33

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


BiedrońBiedroń

6 8

Kierowcy som ładniejsi w mpk 19:21, 08.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Idź Pan w ...Idź Pan w ...

6 9

Ta granatem od pługa oderwani co niektórzy. Ledwo się podpisać umieją, prawo jazdy na autobus na koszt urzędu pracy porobili i myślą że autobusem to tak samo się jeździ jak kombajnem 19:27, 08.03.2020


Józef Józef

11 2

Kombajnem to można krowę na polu przejechać A autobusem to święta krowę która przechodzi byle gdzie. 19:37, 08.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LucjanLucjan

3 7

Do sławomir niestety dzbanie pojecie mam ale twoje pojecie jedt na poziomie "0" sam dzbanem jesteś a na miejscu kierowców to takiego dzbana ja ty to wcale nie powinni zabierać ? 19:44, 08.03.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

SławomirSławomir

6 4

Ta w d...e byłeś ? widziałeś. Idź pilnuj swoich wiader z Castoramy albo babie okna umyj??? 20:04, 08.03.2020


xxxxxxxxxxxxxxxx

6 0

Lucjan to najdalej był w Toruniu i dwa razy się po drodze zgubił. Takie jego pojęcie o komunikacji. Ciekawe czy wie jak autobus wygląda????jełop. 20:40, 08.03.2020


pppppppppp

10 4

wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet 20:13, 08.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Odyseusz68Odyseusz68

13 4

Wszystkim Paniom pracującym jako kierowca MPK , wszystkiego najlepszego z Okazji Dnia Kobiet 20:38, 08.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Czerwona panteraCzerwona pantera

6 6

A tym "gwiazdom" z biurowca nie. 20:41, 08.03.2020


PrzybylskaPrzybylska

7 8

Ludzie otworzyli lodówkę, pasztety uciekły. 21:28, 08.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SensacjarewelacjaSensacjarewelacja

5 1

Ale sensacja jak przystało na tą mieścinkę, w dużych miastach kobiety od zawsze jeździły autobusami, tramwajami, trolejbusami 21:32, 08.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

elieli

6 3

Najwspanialszej Pani Marzence życzymy dużo uśmiechów na co dzień z okazji Dnia Kobiet 21:35, 08.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

EdEd

1 5

We Francji większość kierowców autobusów to kobiety. 22:39, 08.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

EmilEmil

7 1

No i co z tego? 22:46, 08.03.2020


AcoAco

10 5

Widzę że faceci nam kobietom zazdroszczą bo jesteśmy lepsze od nich i lepiej prowadzimy dlatego te żałosne komentarze 07:04, 09.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

troooppptroooppp

5 6

wszystkie ok ale jest jedna czarna owca w tej ekipie taka blachara jedna. 07:55, 09.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TigraTigra

3 1

Może Pan Prezes po 5 latach na oczy przejrzy kogo tam ma w załodze. Kwalifikacje moralne również trzeba brać pod uwagę. Nie tylko "bezpartyjne" dzieci partyjnych dygnitarzy i inne cudaki. 15:22, 09.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Leon Leon

7 1

Ja mam taką propozycję Ci którzy tam pracują i narzekają niech się zwolnią a Ci którzy korzystają z komunikacji i mają jakieś pretensje niech przestaną i chodza z buta albo na rower i sprawa załatwiona 17:27, 09.03.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

4 Oceany4 Oceany

2 1

Ci co tam pracują są jak żużlowcy. Jakby ktoś kazał im jeździć w odwrotną stronę po torze to by się pozabijali. Tak samo ci z Rysiej. Powsadzali ich tam tatusiowie, teściowie czy dziadkowie i siedzą jak czapy na głowie. Choć fakt faktem już dawno powinni zrobić tam czystki kadrowe. Co najmniej 5 lat temu. 20:01, 09.03.2020


do 4 oceanydo 4 oceany

1 0

i Ciebie wyrzucić z mpk na dzień dobry 21:33, 12.03.2020


Mój nick Mój nick

10 1

Dziewczyny dają radę, bardzo są miłe i uprzejme. Czego nie można powiedzieć o komentujących. Wylewają tyle jadu i nienawiści na kobiety które normalnie w świecie pracują, zarabiają na życie..... Ech, ludzka nienawiść 21:25, 09.03.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

......

3 0

to niespełnieni sfrustrowani pracownicy MPK którzy nie potrafią się podpisac imieniem i nazwiskiem,
uwielbiają hejtować bo im w zyciu nie wychodzi 21:35, 12.03.2020


Do nichDo nich

7 2

Ludzie! Co Wam przeszkadza? Zajmijcie sie sobą i swoimi błędami a nie hejtowaniem innych. Widac macie z tego satysfakcję.... 06:43, 10.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Online Online

7 2

Fajne kobiety , szczególnie Pani Dorota, często ja widzę jak jeździ. Zresztą kobiety o wiele lepiej jeżdżą niż faceci. Fajny artykuł. 15:07, 10.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA