Zamknij
Włocławskie cheerleaderki szukają nowych osób do zespołu. Fot. Natalia Seklecka

Chcesz tańczyć na meczach Anwilu Włocławek? Niedługo casting!

04.08.2022Natalia Seklecka Natalia Seklecka

Chcesz tańczyć na meczach Anwilu Włocławek? Niedługo casting!

Masz ukończone 16 lat i kochasz tańczyć? Możesz dołączyć do zespołu włocławskich cheerleaderek. Casting już za kilka dni.

Występy cheerleaderek to obowiązkowy element każdego meczu Anwilu Włocławek w Hali Mistrzów. Dziewczyny dają popis swoich umiejętności w czasie przerw w grze.

[FOTORELACJA]15654[/FOTORELACJA]

Tradycyjnie przed rozpoczęciem nowego sezonu drużyna dopingująca koszykarzy robi nabór, by znaleźć nowe tancerki i tancerzy.

Kto może dołączyć do Cheerleaders KK Włocławek?

Nabór jest otwarty dla osób, które skończyły 16 lat.

Organizatorzy nie zaznaczyli, że poszukiwane są osoby konkretnej płci, więc zgłaszać mogą się wszyscy chętni. W kilku ostatnich sezonach w zespole cheerleaderek były same panie, ale w przeszłości jej członkami bywali również panowie.

Gdzie i kiedy odbędzie się casting?

Casting dla osób, które chcą dołączyć do drużyny cheerleaderek i wspierać Anwil Włocławek w czasie meczów, odbędzie się 11 sierpnia (czwartek), o godz. 9:00 w Hali Mistrzów.

[FOTORELACJA]15584[/FOTORELACJA]

Wszystkie zainteresowane osoby są proszone o potwierdzenie obecności na castingu telefoniczne lub smsowo pod numerem: 537 323 001.


komentarz (2)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


RESRES

0 1

Bo widzisz mieszkańcy Włocławka to specyficzni ludzie. Kibicują Anwilowi ale Włocławkowi już nie, źle wybierają i potem narzekają i źle mówią o swoim mieście. 08:59, 05.08.2022