Promuj to ogłoszenie

Operator Automatów CNC

Data dodania: 2023-01-24 14:20:17ID: 559519

+48Pokaż numer[email protected]

Firma FABER-CNC działa od kilkudziesięciu lat w branży obróbki CNC.
Zdajemy sobie sprawę, że kluczowym składnikiem potencjału naszej firmy są pracownicy. Z tego też względu nieustannie poszukujemy nowych talentów mogących zasilić nasze szeregi. Jeżeli jesteś osobą ambitną, pracowitą i chciałbyś się rozwijać w nowoczesnej i perspektywicznej branży, prześlij nam swoją aplikację!

Istnieje możliwość przyuczenia zawodowego, dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników oraz autorskim programem szkolenia.

STANOWISKO – Operator Maszyn CNC
Pełen etat
Obowiązki:
• Obsługa maszyn sterowanych numerycznie,
• Obsługa narzędzi pomiarowych,
• Kontrola wykonanych elementów,
• Dbanie o stan maszyn oraz narzędzi pomiarowych.
Wymagania:
• umiejętność posługiwania się: suwmiarką, mikrometrem, średnicówką,
• znajomość tolerancji i pasowań,
• umiejętność czytania rysunku techniczno-maszynowego.
• Istnieje możliwość przyuczenia zawodowego, wszystkie wymagania są mile widziane, ich brak nie dyskwalifikuje kandydata.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie, systemy premiowe, dodatkowe ubezpieczenie pracownicze, praca w trybie trzyzmianowym,
• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Udział w projekcie wdrożeniowym nowego centrum badawczo-rozwojowego z zakresu obróbki skrawaniem.
• Dodatkowe ubezpieczenie dla pracownika w AVIVA, Karta Multisport
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).