REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

Elektromonter

Data dodania: 2017-10-12 12:06:14ID: 476628

601Pokaż numeri.agatowska@apex-elzar.com.pl

Apex - Elzar to firma specjalizująca się w zakresie: automatyka przemysłowa, remonty silników elektrycznych, instalacje elektryczne, remonty transformatorów energetycznych, klimatyzacja i wentylacja, ciepłownictwo, energetyka wiatrowa, systemy Ex, badania i pomiary. Jesteśmy doświadczonym i odpowiedzialnym partnerem. Naszą działalność prowadzimy na terenie Polski. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie i współpracujemy ze światowymi dostawcami urządzeń dla branż takich jak przemysłowe instalacje elektryczne, automatyka i analityka przemysłowa, co zapewnia osiąganie dużej niezawodności naszych wdrożeń.

Apex - Elzar Spółka z o.o. mocno wierzy w możliwości, jakie prezentuje dobrze wyszkolony, współgrający zespół. Stworzyliśmy dynamiczne i przyjazne środowisko, w którym łatwo jest wyrazić swój potencjał i przyczynić się do wspólnego sukcesu. W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy:

Elektromontera
Miejsce pracy: Włocławek

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywała pracę:
- przy przewajaniu i remontach silników elektrycznych,
- na wysokości powyżej 3 m.
- przy urządzeniach elektrycznych i na instalacjach


Wymagania:
- wykształcenie średnie - technikum elektryczne lub zawodowe elektryczne.
- uprawnienia SEP grupa 1,
- mile widziane uprawnienia na pomiary elektryczne,
- umiejętność pracy w zespole
- brak ograniczeń pracy w hałasie

Oferujemy:
- stabilne warunku zatrudnienia,
- pracę w młodym zespole,
- możliwość zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego,
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności


Zainteresowane osoby zapraszamy do składania aplikacji do dnia 31.10.2017 roku podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska.Informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017