Promuj to ogłoszenie

Pracownik biurowy

Data dodania: 2018-11-08 13:49:47ID: 499013

603Pokaż numerecoplan.praca@onet.pl

Firma Ecoplan Sp. z o.o. zajmująca się produkcją prefabrykowanych konstrukcji dachowych w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik biurowy.

Zakres obowiązków:
-współpraca z działem produkcji i projektantem w ramach realizowanych projektów .
-sporządzanie ofert handlowych
-wyceny prefabrykowanych konstrukcji dachowych.
Oferujemy:
-pełen etat
-umowę o pracę
Miejsce pracy: Mostki k/Włocławka
wymagania:
-mile widziane wykształcenie średnie budowlane.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres e-mail bądź kontakt telefoniczny.

Wysyłając do nas swoje CV, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.