Promuj to ogłoszenie

INŻYNIER BUDOWY

Data dodania: 2018-12-06 08:35:07ID: 500264

508Pokaż numer[email protected]

Firma TreBud P.Zalewski P.Jaworski S.C.
poszukuję osoby na stanowisko :

Miejsce pracy : Włocławek i okolice

Zakres obowiązków :
- nadzorowanie pracowników i koordynacja wszelkich prac wykonawczych,
- praca z dokumentacją - sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy,
- zamawianie materiałów,
- przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót,

Wymagania :
- wykształcenie wyższe kierunkowe,
- doświadczenie na placu budowy,
- wskazane posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w zakresie konstrukcyjno-budowlanym,
- komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole,
- skrupulatność i dobra organizacja pracy własnej,
- prawo jazdy kat. B

Gwarantujemy :
- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)

Zainsteresowanych proszę o wysyłanie CV pocztą elektroniczną na adres :
[email protected]
bądź drogą tradycyjną na adres :
TreBud P.Zalewski, P.Jaworski
ul. Polna 3, 87-800 Włocławek

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TreBud P.Zalewski, P.Jaworski S.C., ul. Polna 3 87-800 Włocławek moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TreBud P.Zalewski, P.Jaworski S.C., ul. Polna 3 87-800 Włocławek moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji w 2018r.