Promuj to ogłoszenie

RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA

Data dodania: 2018-12-06 09:10:21ID: 500269

[email protected]

PILNIE POSZUKUJEMY!

Pracodawca oferuje pracę zmianową w systemie 8 godzinnym (6-14, 14-22, 22-6)

Wymagania:
- wykształcenie średnie,
- znajomość języka angielskiego (znajomość dodatkowego języka będzie atutem),
- znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (weekendy oraz święta),
- umiejętność organizacji pracy własnej,
- wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
- doświadczenie nie jest wymagane ? istnieje możliwość przyuczenia

Obowiązki:
- bieżąca obsługa recepcji,
- przyjmowanie i obsługa gości hotelu, meldowanie i wymeldowywanie gości, obsługa płatności,
- prezentowanie oferty i aktywna sprzedaż usług hotelowych,
- szybkie reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w sposób gwarantujący pełną satysfakcję gości,
- przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz obsługa rezerwacji spływających drogą elektroniczną,
- przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów obiektu,
- utrzymanie czystości stanowiska pracy,

Pracodawca oferuje:
- stabilność zatrudnienia,
- ciekawą i pełną wyzwań pracę,
- możliwość rozwoju,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: [email protected]

Prosimy o dołączenie klauzuli: ? Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.?)

Chętnych zapraszamy do współpracy!