Promuj to ogłoszenie

Młodszy Inżynier ds. Rozwoju Jakości Dostaw

Data dodania: 2019-01-17 14:05:18ID: 501856

[email protected]

Obecnie do WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Pracę w środowisku międzynarodowym
- Okazję do doskonalenia umiejętności językowych
- Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
- Prywatną opiekę medyczną
- Pakiet benefitów

Główne zadania:
- Analizowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych dotyczących detali od dostawców (grupa detali i komponentów elektronicznych)
- Bieżąca współpraca z wydziałami produkcyjnymi
- Nadzór nad procesem reklamacji do dostawców
- Udział w projektach jakościowych
- Udział / Prowadzenie audytów dostawców

Oczekiwania:
- Wykształcenie techniczne (mile widziane o profilu: Elektronika, Elektrotechnika, Automatyka)
- Wiedza z zakresu działania i testowania układów elektronicznych oraz ich komponentów
- Znajomość rysunku technicznego
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
- Umiejętność organizacji pracy oraz pracy w zespole

Zainteresowane osoby prosimy o wklejenie poniższego linka do wyszukiwarki i uzupełnienie formularza: