Promuj to ogłoszenie

Pracownik budowlany

Data dodania: 2019-04-15 08:13:00ID: 506565

697Pokaż numer[email protected]

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów mostowych poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: na terenie realizowanych inwestycji
Opis stanowiska:
? praca przy remontach, przebudowie, budowie mostów, wiaduktów i kładek
? praca w delegacji
Wymagania:
? wykształcenie zawodowe (mile widziane: zbrojarz, betoniarz, cieśla)
? umiejętność pracy w zespole
? dokładność, odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań
? prawo jazdy kat. B (mile widziane)
? dyspozycyjność oraz gotowość do pracy na terenie całej Polski
? mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach
Oferujemy:
? zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
? stabilność zatrudnienia
? zakwaterowanie w czasie delegacji
Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: [email protected] wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.