Promuj to ogłoszenie

Zakład Pogrzebowy Credo poszukuje pracowników!

Data dodania: 2019-05-09 09:48:58ID: 507689

694Pokaż numer[email protected]

Zakład Pogrzebowy Credo poszukuje pracowników na stanowisko:

KAMIENIARZ
zakres obowiązków:

- Praca przy montażu i demontażu nagrobków

- Mile widziane osoby z doświadczeniem kamieniarskim

Gwarantujemy umowę o pracę w stabilnej firmie, wysokie zarobki, premia uznaniowa, narzędzia pracy.
Dopuszczamy dowolną formę zatrudnienia.

PRACOWNIK W ZAKŁADZIE POGRZEBOWYM (ŻAŁOBNIK)

- Organizacja ceremonii pogrzebowej

- Koordynowanie działań związanych z pochówkiem

Gwarantujemy umowę o pracę, wysokie zarobki, premię uznaniową, narzędzia pracy.
Możliwość rozwoju.
Stabilna pozycja firmy na rynku.
Aplikacje przyjmowane są telefonicznie nr: 694 471 963

GRABARZ

Gwarantujemy wysoki standard pracy.