Promuj to ogłoszenie

Petrokan Polska zatrudni Główną księgową

Data dodania: 2019-06-12 15:31:26ID: 509495

[email protected]

Obowiązki

- prowadzenie pełnej księgowości oraz nadzór nad prawidłowością księgowań i rozliczeń podatkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,

- sporządzanie sprawozdań i sprawozdań skonsolidowanych,

- sporządzanie rozliczeń podatkowych,

- przygotowywanie raportów oraz analiz finansowych na potrzeby Zarządu, banku oraz instytucji zewnętrznych,

- analizę zapisów księgowych

- zarządzanie podległym personelem

- przygotowanie dokumentacji cen transferowych
nadzór nad przygotowaniem raportów GUS

Wymagania

-Wykształcenie wyższe, mile widziany kierunek ekonomiczny
-Umiejętności analityczne
-Umiejętność pracy w zespole
-Dobra znajomość pakietu MS Office
-Podstawowa znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości
-Predyspozycje osobowościowe (dokładność, terminowość, uczciwość)

Oferujemy

-Umowę o pracę
-Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
-Komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze
-Możliwość rozwoju zawodowego

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Petrokan Polska z siedzibą we Włocławku przy ul. Aleja Chopina 2/4 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.