Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

OPERATOR WYTŁACZARKI

Data dodania: 2019-08-13 10:56:54ID: 512536

---Pokaż numer[email protected]

SALAMANDER WINDOW & DOOR SYSTEMS S.A.
lider w branży ekstruzji PVC, produkujący wyroby o najwyższym poziomie technicznym i jakościowym, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje:


OPERATORA WYTŁACZARKI

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- zdolności manualne
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:
- szkolenia i kursy zawodowe
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia
- terminową wypłatę wynagrodzenia
- pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju zawodowego, który zaowocuje zwiększeniem wynagrodzenia
- pakiet świadczeń socjalnych (w tym prywatna opieka medyczna)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres e-mail:

[email protected] z dopiskiem: OPERATOR WYTŁACZARKI

Informujemy, że przesyłając dokumenty aplikacyjne wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach, w zakresie niewskazanym w przepisach prawa pracy, przez Salamander Window & Door Systems S.A. z siedzibą we Włocławku 87-800, Al. Kazimierza Wielkiego 6A, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Salamander Window & Door Systems S.A. na adres e-mail: [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

1. Administratorem danych osobowych jest Salamander Window & Door Systems S.A. z siedzibą we Włocławku 87-800, Al. Kazimierza Wielkiego 6A (dalej ?Administrator?). Z Administratorem można się skontaktować na ww. adres siedziby lub przy pomocy adresu e-mail [email protected]
2. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacyjnego.
3. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22(1) Kodeksu pracy jest obowiązek prawny spoczywający na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c RODO); w przypadku podania danych osobowych w zakresie szerszym niż określony w przepisach prawa pracy, podstawą prawną ich przetwarzania w ww. celu jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
4. Odbiorcami danych osobowych jest personel Administratora oraz podmioty świadczące usługi na rzecz Administratora (w szczególności usługi IT i wsparcia technicznego), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki. Podmioty te mają dostęp do danych tylko w zakresie niezbędnym do realizacji spoczywających na nich zadań.
5. Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.
6. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
- żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
- cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
- wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
7. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji. Niepodanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia w nim udziału.
8. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone