Promuj to ogłoszenie

NEUROLOGOPEDA

Data dodania: 2019-08-13 13:30:54ID: 512551

501Pokaż numer[email protected]

Ośrodek Wspierania Rozwoju NeuroMind oraz Terapeutyczny Punkt Przedszkolny NeuroMind we Włocławku, zatrudni neurologopedę do pracy z dziećmi i młodzieżą ze spektrum autyzmu, zespołem aspergera i innymi wyzwaniami.

Zakres obowiązków:
- Przygotowywanie i prowadzenie terapii z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
- Współpraca i konsultacje z rodzicami

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe neurologopedyczne
- Systematyczność
- Umiejętność planowania i organizacji pracy
- Samodzielność w działaniu
- Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Dodatkowe atuty:
- Doświadczenie pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu

Gwarantujemy:
- 32 godziny pracy w tygodniu w ramach całego etatu
- Zatrudnienie na umowę o pracę - pełen etat
- Pakiet szkoleń wewnętrznych (z terapii neurorozwojowych) oraz zewnętrznych
- Pracę w gronie profesjonalistów
- Wsparcie doświadczonej kadry
- Miłą atmosferę pracy
- Możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego
- System wynagrodzeń połączony z benefitami

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny można przesyłać na praca(małpa)neuromind.pl (Tytuł maila: Praca-neurologopeda)

Skontaktujemy się z wybranymi osobami
Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych