Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

Specjalista Automatyk

Data dodania: 2019-09-11 08:30:27ID: 513945

695Pokaż numer[email protected]

APEX-ELZAR to firma specjalizująca się w zakresie: automatyki przemysłowej, remontów silników elektrycznych, instalacji elektrycznych, remontów transformatorów energetycznych, klimatyzacji i wentylacji, systemów Ex, badań i pomiarów. Jesteśmy doświadczonym i odpowiedzialnym partnerem.
Naszą działalność prowadzimy na terenie Polski. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie i współpracujemy z międzynarodowymi dostawcami urządzeń, co zapewnia osiąganie dużej niezawodności naszych wdrożeń.
Stworzyliśmy dynamiczne i przyjazne środowisko, w którym łatwo jest wyrazić swój potencjał i przyczynić się do wspólnego sukcesu.
W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy:

Specjalisty Automatyka
Miejsce pracy: Włocławek

Ogólny zakres obowiązków:
- udział w projektowaniu układów/systemów automatyki (głównie w zakresie pomiarów fizyko-chemicznych): dobór urządzeń i materiałów zgodnie z normami i wymaganiami klienta, wykonywanie dokumentacji projektowej (schematy elektryczne, sygnałowe, montażowe; specyfikacje materiałowe; obliczenia; itp.), współpraca z innymi specjalistami.
- udział w przygotowaniu ofert na prace serwisowe, montażowe lub remontowe układów/systemów automatyki: kosztorysowanie prac, opracowywanie dokumentacji ofertowej.
- udział w realizacji prac serwisowych, montażowych lub remontowych układów/systemów automatyki: wsparcie techniczne wykonawstwa, przygotowywanie dokumentacji powykonawczej, odbiorowej.
- przygotowywanie zamówień na urządzenia i materiały, udział w odbiorach dostaw materiałowych, współpraca z działem zakupów i magazynem.
- udział w specjalistycznych szkoleniach.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne (automatyka i robotyka, mechanika i budowa maszyn, inżynieria chemiczna i procesowa, elektrotechnika lub pokrewne),
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- znajomość typowych urządzeń elektrycznych i automatyki przemysłowej,
- znajomość podstaw układów/systemów automatyki,
- umiejętność analizowania dokumentacji technicznej,
- znajomość pakietu MS Office,
- mile widziane: podstawowa znajomość j. angielskiego, znajomość programów do projektowania i kosztorysowania.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia,
- możliwość zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego,
- pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
- atrakcyjne wynagrodzenie, system premii.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania aplikacji do dnia 30-09-2019 roku podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska na adres: [email protected]

Zainteresowanych informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone