Promuj to ogłoszenie

Fryzjer/ -ka

Data dodania: 2019-10-03 15:15:04ID: 515021

725Pokaż numer[email protected]

INSTYTUT URODY VICTORIA
Instytut Urody Victoria to salon z pasją, gdzie profesjonalnie zadbamy o wygląd klienta. Połączenie usług fryzjerskich z profesjonalnymi usługami kosmetycznymi pozwala na kompleksową obsługę.
Dbamy o stałe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Personel pełen pasji i zaangażowania gwarantuje pełną satysfakcję z wykonanych usług.
POSZUKUJE FRYZJERA
Fryzjer/-ka
Miejsce pracy: Włocławek

Zakres zadań na stanowisku:

Pełna pielęgnacja włosów:
? strzyżenie, mycie, czesanie, układanie, modelowanie
? a także farbowanie, rozjaśnianie i dekoloryzacja.
OCZEKUJEMY:
? Uśmiechu i pozytywnego nastawienia do klienta
? Wysokiej kultury osobistej
? Umiejętności pracy w zespole
? Chęci rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
? Mile widziane doświadczenie w zawodzie
OFERUJEMY:
? Atrakcyjne warunki pracy (+premie)
? Praca na bardzo dobrych produktach
? Wysoki standard salonu
? Atmosferę wzajemnego wsparcia oraz motywację do pracy

Proszę o kontakt pod nr tel: 600 995 665