Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

Ślusarz

Data dodania: 2019-11-08 08:04:32ID: 516509

(54Pokaż numer[email protected]

W związku z nieustającym rozwojem firma Budizol Sp. z o.o. S.K.A z siedzibą we Włocławku
poszukuje pracowników na stanowisko :

Stolarz


Oferujemy:

- stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i funkcjonującej na nim od ponad 30 lat

- możliwość rozwoju zawodowego, kursy, szkolenia

- przyjazną atmosferę pracy

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

- bony świąteczne

Oczekujemy:

- chęć do pracy
- doświadczenie na podobnym stanowisku

W treści wiadomości prosimy wpisać stanowisko, na które Państwo aplikują.

adres korespondencyjny: 87-800 Włocławek, ul. Komunalna 8

Proszę o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883?

Wyrażenie zainteresowania ogłoszeniem jest jednoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę pod firmą Budizol sp. z o.o S.K.A. z siedzibą we Włocławku na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE.L nr 119, str. 1, dalej jako: ?RODO?). Jednocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Budizol spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą we Włocławku, ul. Komunalna 8, 87-800 Włocławek, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 371 - pokaż numer telefonu - 8, (dalej jako: ?Administrator?). Administrator pojmował mnie, że mam prawo dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Mam również prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres dostępny na stronie internetowej www.budizol.com.pl. Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych lub na czas trwania stosunku pracy i okres po jego ustaniu regulowany przepisami Prawa Pracy, o ile stosunek pracy zostanie nawiązany, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone