Promuj to ogłoszenie

Kierownik Magazynu

Data dodania: 2019-11-09 11:05:02ID: 516543

[email protected]

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:
Nasz klient oferuje:
? Umowę o pracę na pełen etat
? Atrakcyjne wynagrodzenie
? Pracę 1 zmianową
Zakres obowiązków:
? Zarządzanie gospodarką magazynową
? Współpraca z innymi działami firmy (m. in. działem produkcji)
? Koordynacja pracy zespołu magazynierów (3 osoby)
? Przyjmowanie oraz wydawanie towaru
? Zarządzanie dokumentacją
Wymagania:
? Doświadczenie na podobnym stanowisku (związanym z obsługą programów dot. gospodarki magazynowej oraz zarządzaniu małym zespołem)
? Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
? Znajomość procedur i zasad gospodarki magazynowej
? Znajomość obsługi komputera i programów pakietu MS Office

???? Aplikuj -> https://www.manpower.pl/szukaj-pracy/oferty-pracy/?ad_name=kierowik-magazynu&ad_id=29933

Miejsce pracy: Lipno
Oferta dotyczy pracy stałej.