Promuj to ogłoszenie

Kierowca

Data dodania: 2019-12-02 11:15:01ID: 517412

54 Pokaż numer[email protected]

FIRMA G+P IZOMONT SP. Z O.O. z siedzibą we Włocławku przy ul. Smoczej 5
zatrudni pracownika na stanowisko:
KIEROWCA

REGION: WŁOCŁAWEK

ZADANIA:

- DBANIE O POJAZDY SŁUŻBOWE
- KONTROLA WAŻNOŚCI DOKUMENTACJI POJAZDÓW SŁUŻBOWYCH
- REALIZACJA ZAOPATRZENIA FIRMY

WYMAGANIA:
(WARUNKI KONIECZNE)

- PRAWO JAZDY KAT. C, CE, B, BE
- KURS DOKSZTAŁCAJĄCY NA PRZEWÓZ RZECZY I OSÓB
- MILE WIDZIANE SZKOLENIE KIEROWCÓW I KONWOJENTÓW PRZY TRANSPORCIE ZWIERZĄT
- MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W TRANSPORCIE KONI

OFERUJEMY:

dla kandydatów atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz korzyści poza finansowe
stabilne zatrudnienie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na poniższy adres:
[email protected] lub kontakt telefoniczny pod numerem 54 232 08 40

z dopiskiem KIEROWCA

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
W ofercie prosimy o zamieszczenie następującego zapisu: ?Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119z 04.05.2016)wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji?.