Promuj to ogłoszenie

OPERATOR MASZYN (OPERATOR WALCAREK DRUTU)

Data dodania: 2020-02-21 11:56:35ID: 520219

607Pokaż numer[email protected]

Firma Anwis Sp. z. o.o. jeden z liderów wśród producentów osłon przeciwsłonecznych dla domu na świecie z siedzibą we Włocławku obecnie poszukuje osoby na stanowisku OPERATORA MASZYN (OPERATOR WALCAREK DRUTU)

Miejsce pracy Włocławek

Zainteresowanym nowym wyzwaniem oferujemy:

- Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Umowę o pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku
- Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną
- Dodatkowe świadczenia z ZFŚS
- Ubezpieczenie na życie
- Pracownicze Plany Kapitałowe
- Pakiet prywatnej opieki medycznej
- Dofinansowanie karty Multisport
- Szkolenia i wsparcie w trakcie pracy
- Spotkania świąteczne i integracyjne
- Choinka dla dzieci

Opis stanowiska:

- Praca przy obsłudze walcarek, prostowarek drutu w tym przygotowanie maszyn do pracy
- Rozładunek i załadunek kręgów drutu przy użyciu wózka widłowego.
- Kontrola pracy maszyny
- Nadzór nad poprawnym przebiegiem produkcji.
- Pomiary i kontrola jakości produkowanych części.
- Terminowa realizacja zleceń produkcyjnych.
- Przekazywanie wyprodukowanych komponentów do Magazynu Głównego.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi (mikrometr,suwmiarka)
- Mile widziana obsługa wózków jezdniowych
- Znajomość rysunku technicznego

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: adam.kowalski(małpa)anwis.pl lub przez portal.

Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.